Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 marca 2011

GDC prawie na żywo - naGRAnie #14

Przemysław Zamęcki, 12 marca 2011, 19:16

Po raz czternasty (a właściwie piętnasty, jeśli liczyć odcinek zerowy) spotykamy się z Wami w naGRAniu, czyli cyklicznym podcaście serwisu gameplay.pl. Jednocześnie przepraszamy słuchaczy za tygodniową obsuwę, ale była ona spowodowana czynnikami niezależnymi od nas (prawdę mówiąc ode mnie, no, ale nie wnikajmy w szczegóły ;)

Dragon Age II – patch i kolejne DLC w produkcji

Olek, 12 marca 2011, 15:13

Wczoraj w europejskich sklepach ruszyła sprzedaż gry Dragon Age II. Niestety, dzieło studia BioWare nie jest wolne od błędów. Deweloper zapowiedział, że niezbędne łatki ukażą się w najszybszym możliwym terminie. Równolegle trwają prace nad kolejnymi, niezapowiedzianymi jeszcze dodatkami typu DLC, które mają skupić się na wątkach związanych m.in. z postacią głównego bohatera.

Oficjalne ujawnienie Prey 2 już wkrótce

Adrian Werner, 12 marca 2011, 14:33

Prawie dwa lata temu firma ZeniMax Media, w skład której wchodzą m.in. studia id Software oraz Bethesda, kupiła prawa do marki Prey. Teraz wiele wskazuje na to, że już wkrótce oficjalnie ujawniona zostanie część druga tej gry.

Twórcy gry Portal 2 szykują przedpremierową niespodziankę

Olek, 12 marca 2011, 13:28

Erik Wolpaw, współautor scenariusza do gry Portal 2, ujawnił podczas trwających w Bostonie targów Penny Arcade Expo East, że firma Valve Software ma w zanadrzu niespodziankę dla fanów. Z informacji, do jakich dotarł serwisu Kotaku wynika, iż jeszcze przed premierą wyczekiwanej kontynuacji deweloper zamierza wprowadzić graczy w fabułę sequela.

Xbox 360 i Call of Duty: Black Ops na szczycie lutowego zestawienia NPD Group

Olek, 12 marca 2011, 11:35

Po słabym styczniu, luty był naprawdę dobrym miesiącem dla amerykańskiego rynku gier wideo. Z danych NPD Group wynika, że łączne obroty sięgnęły 1,36 mld dolarów, co stanowi wynik o 3% lepszy w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. Kolejny raz listę najchętniej kupowanych gier za oceanem otwiera Call of Duty: Black Ops.

Nadchodzi Tribes: Ascend

Adrian Werner, 12 marca 2011, 10:59

W zeszłym roku studio Hi-Rez ogłosiło plany stworzenia produkcji MMO zatytułowanej Tribes Universe. Teraz okazało się, że premierę tej gry poprzedzi wydanie mniejszej pozycji w postaci Tribes: Ascend.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 12-13 marca (Total War)

Hed, 12 marca 2011, 08:31

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W tym tygodniu można przygarnąć taniej kilka odsłon serii Total War, wzbogacić się o niezłe przygodówki (np. Gray Matter) i wiele innych tytułów.

Zapowiedziano kontynuację Magic: Duels of the Planeswalkers

Adrian Werner, 12 marca 2011, 07:22

Wypuszczona w zeszłym roku gra Magic: Duels of the Planeswalkers okazała się udaną adaptacją karcianego pierwowzoru i zyskała sympatię wielu graczy. Studio Stainless Games postanowiło pójść za ciosem i ujawniło, że pracuje już nad kontynuacją.