Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 marca 2011

Nie będzie trybu multiplayer w Silent Hill: Downpour

Kono, 21 marca 2011, 19:45

Mamy przykrą wiadomość, dla osób, które po niedawnych informacjach oczekiwały trybu multiplayer w najnowszej odsłonie serii Silent Hill. Producent gry Silent Hill: Downpour, Devin Shatsky, na łamach forum Hell Descent zaprzeczył doniesieniom, jakoby w najnowszym tytule z tego cyklu miałby pojawić się tryb wieloosobowy.

Mistrzostwa Polski w demie Mortal Kombat

Olek, 21 marca 2011, 16:45

Firma Cenega Poland , oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment, oraz wydawca miesięcznika PSX Extreme zapraszają do udziału w otwartych Mistrzostwach Polski w grze Mortal Kombat, które odbędą się w najbliższą sobotę (26 marca) w warszawskim klubie Lucid. Najlepsi gracze mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, a zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj w Mistrzostwach Europy.

Crysis 2 na PC i PS3 z opcją wyboru wersji językowej

Sarge, 21 marca 2011, 13:30

Firma Electronic Arts Polska oficjalnie potwierdziła obsadę rodzimej edycji Crysis 2 (wcześniej znaliśmy ją z reklamy prasowej). Przy okazji dowiedzieliśmy się o jeszcze jednym szczególe na jej temat, ważnym z punktu widzenia niektórych graczy.

Gothic 3: Forsaken Gods - Enhanced Edition jeszcze w tym tygodniu

Rock Alone, 21 marca 2011, 13:16

Gothic 3 to gorący temat, ale tylko wtedy, kiedy mowa o poprawkach, patchach i aktualizacjach. Za ich pośrednictwem ciągle próbuje się podnieść poziom tej dosyć nieudanej technologicznie produkcji. Tym razem przyszła pora na dodatek Zmierzch Bogów, który także nie uniknął masy błędów, co widać chociażby po liście poprawek. Na tę składa się bowiem kilkaset pozycji.

Wieści ze świata (Crysis 2, Stacking, Kinect) 21/03/11

Jiker, 21 marca 2011, 12:44

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 10 rocznicy powstania marki Trainz, dodatku DLC do Stacking, kontrolerze Kinect działającym na PlayStation 3, a także kolejnych rezygnacjach z członkowstwa w PC Gaming Alliance. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (21 – 25 marca)

Hed, 21 marca 2011, 12:31

Nowa konsola firmy Nintendo – 3DS – debiutuje na polskim rynku. Wraz z nią w sklepach pojawi się wiele ciekawych produkcji. W tym tygodniu nie zabraknie też atrakcji dla posiadaczy innych platform – najciekawsze z nich to The Sims: Średniowiecze, LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Gods Eater Burst i oczywiście Crysis 2.

Znamy szczegóły nieudanej adaptacji filmowej Fallouta

Hed, 21 marca 2011, 11:33

Fallout to potężne i przemyślane uniwersum, które od lat zachwyca graczy mroczną wizją alternatywnej przyszłości. Tak sugestywny obraz nadałby się świetnie na adaptację kinową. Plany na stworzenie filmowej wersji serii pojawiły się już w 1998 roku. O szczegółach projektu napisał Paweł Dembowski, tłumacz, dziennikarz i współzałożyciel strony The Vault.

Total War: SHOGUN 2 w pierwszej piątce. Top 10 UK (13 - 19 marca)

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2011, 11:19

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 13 a 19 marca.

Fallout tygodnia #10: Trzęsienie ziemi w Japonii a branża gier - raport

Crash, 21 marca 2011, 10:20

Ubiegły tydzień był zdominowany głównie przez tragedię, jaka dotknęła Japonię. Jedno z największych trzęsień ziemi w historii, o magnitudzie 9 stopni w skali Richtera, uderzyło w północno-wschodnie wybrzeże Japonii. O ile na wstrząsy dalekowschodni wyspiarze są świetnie przygotowani, o tyle na tsunami już nie.

Wyciekł pierwszy screen piątego Hitmana

Sarge, 21 marca 2011, 10:00

Sprawa piątej części Hitmana odżywa na nowo. Po ostatnich przeciekach na temat kolejnej odsłony przygód Agenta 47, światło dzienne ujrzała zapowiadająca ją grafika.

Prey 2 z otwartym światem i bez trybu multiplayer

Hed, 21 marca 2011, 09:20

Niedawna zapowiedź Prey 2 rozgrzała wyobraźnię wielu miłośników pomysłowego i oryginalnego pierwowzoru. Dzisiaj możemy przedstawić najważniejsze wiadomości na temat gry, które opublikowano na łamach magazynu GameReactor. To na jego okładce pojawił się nowy bohater serii – szeryf i strażnik więzienny Killian Samuels.

Homefront nie wszędzie sobie radzi. Top 10 dystrybucji elektronicznej (13 - 19 marca)

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2011, 07:44

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 13 do 19 marca.