Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2011, 10:00

autor: Sarge

Wyciekł pierwszy screen piątego Hitmana

Sprawa piątej części Hitmana odżywa na nowo. Po ostatnich przeciekach na temat kolejnej odsłony przygód Agenta 47, światło dzienne ujrzała zapowiadająca ją grafika.

Sprawa piątej części Hitmana odżywa na nowo. Po ostatnich przeciekach na temat kolejnej odsłony przygód Agenta 47, światło dzienne ujrzała zapowiadająca ją grafika.

Dotarli do niej użytkownicy HitmanForum.com, którzy od kilku dni dostarczają nam ciekawe zdjęcia, co i rusz odnoszące się do nowego Hitmana. Wszystko zaczęło się od reklamy pączków ze znanym kodem kreskowym, po czym pokazano nam parę czarnych rękawiczek (będących podstawowym wyposażeniem głównego bohatera gry).

Wyciekł pierwszy screen piątego Hitmana - ilustracja #1

Jak widzicie powyżej, zrzut ekranu nie pokazuje zbyt wiele. Mamy tu najprawdopodobniej do czynienia z ujęciem z potencjalnego, renderowanego zwiastuna nowego Hitmana. Fani ze wspomnianego już forum dyskusyjnego zapewniają, że jest to w pełni wiarygodne zdjęcie, ale nie możemy też wykluczyć sprytnie spreparowanego dzieła.

Bardzo możliwe, że na grafice widzimy Agenta 47 przygotowującego się do następnego zadania. Nie możemy wprawdzie dojrzeć jego twarzy, ale takich atrybutów, jak elegancki garnitur, czerwony krawat i skórzane rękawice nie można powiązać z nikim innym. Ponadto w rogu zdjęcia zamieszczono znajomy kod kreskowy z wyróżnionymi cyframi „47”, wskazujący jednoznacznie na rozwiązanie zagadki.

Użytkownicy HitmanForum.com sugerują, że Hitman V zostanie ujawniony podczas czerwcowych targów E3. Wydaje się, że jest to idealny moment na zaprezentowanie nowej produkcji IO Interactive. Przypominamy, że w ostatnich miesiącach plotkowano o możliwym restarcie serii, a o grze mówił aktor podkładający głos pod głównego bohatera. Sam deweloper w ostatnim czasie poszukiwał nawet pracowników, którzy mogliby wspomóc go w pracach nad jednym z najbardziej ekscytujących projektów w ponad 10-letniej historii firmy. Całkiem możliwe, że chodziło tu o piątego Hitmana.