Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 marca 2011

Bloodrayne wraca na konsole

What3ver, 31 marca 2011, 19:06

Wszyscy fani pięknych i ostrych jak brzytwa kobiet mogą zapiać z zachwytu. Firma Majesco ogłosiła dziś powrót dhampirzycy Rayne, głównej bohaterki obu części gry BloodRayne. Nie chodzi jednak o kolejną, pełnoprawną część serii, ale o nowe spojrzenie na temat jej przygód.

Data premiery i nowe screeny z Magicka: Vietnam

Kono, 31 marca 2011, 18:40

Firma Paradox Entertainment ogłosiła dzisiaj, że Magicka: Vietnam, czyli dodatek DLC do gry Magicka – hitu sieciowej dystrybucji autorstwa Arrowhead Game Studios – ukaże się już 12 kwietnia. Z tej okazji, wydawca postanowił zaprezentować kilka screenów ukazujących rozgrywkę w nadchodzącym tytule.

Spider-Man: Edge of Time – zapowiedziano nową grę z Człowiekiem-Pająkiem

Olek, 31 marca 2011, 17:31

Mimo relatywnie słabych wyników sprzedaży ostatniej gry ze Spider-Manem w roli głównej, Activision nie ma zamiaru rezygnować z licencji na wydawanie tytułów z komiksowym herosem. Należące do koncernu kanadyjskie studio Beenox pracuje już nad kolejną częścią przygód Człowieka-Pająka. Zapowiedziana dziś gra Spider-Man: Edge of Time ukaże się jesienią.

Ekstremalna wyprzedaż na Xbox LIVE z okazji Prima Aprilis
Ekstremalna wyprzedaż na Xbox LIVE z okazji Prima Aprilis

Hed, 31 marca 2011, 16:54

Z okazji Prima Aprilis na Xbox LIVE trwa potężna promocja cenowa, dzięki której można kupić taniej takie gry i dodatki jak Costume Quest, Zeit², Crazy Taxi, Defense Grid, Alien Breed, czy Undead Nightmare Pack. W primaaprilisowy piątek spodziewajcie się też kilku specjalnych, jednodniowych ofert.

Wieści ze świata (Mafia II, Castlevania: Lords of Shadow, Assassin's Creed) 31/03/11

Jiker, 31 marca 2011, 11:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku DLC do Dungeons, specjalnych wersjach Mafii II, opóźnieniu debiutu rozszerzenia Reverie do Castlevania: Lords of Shadow, a także sądowym starciu firm Ubisoft i THQ. Zapraszamy do lektury.

Sony Online Entertainment zamyka studia i zwalnia pracowników

Kono, 31 marca 2011, 11:14

Jak donosi serwis Kotaku.com, firma Sony Online Entertainment (odpowiedzialna między innymi za DC Universe Online i Free Realms) zamknęła trzy wewnętrzne studia i tym samym zamierza zwolnić prawie jedną trzecią swoich pracowników.

Multiplayer w Mortal Kombat tylko ze specjalnym kodem

Kono, 31 marca 2011, 10:30

Wszystko wskazuje na to, że firma Warner Bros Interactive postanowiła zawalczyć z tak zwanym „drugim obiegiem” gier i umieściła w każdej kopii Mortal Kombat unikalny, jednorazowy kod zapewniający dostęp do rozgrywki online.

Pecetowy Virtua Tennis 4 potwierdzony

Hed, 31 marca 2011, 09:55

Niedawno fani tenisa ziemnego dostali świetnego Top Spina 4, który pojawił się na Xboksie 360, PlayStation 3 i Wii. Na szczęście pecetowi miłośnicy tego sportu nie zostaną na lodzie – wszystko dzięki konkurencyjnemu Virtua Tennis 4. Firma SEGA potwierdziła, że produkcja trafi w przyszłym miesiącu nie tylko na konsole, ale i komputery.

DirectX 11 w Crysis 2 za 2-3 miesiące?

Arakin, 31 marca 2011, 09:28

Gracze oczekujący łatki wprowadzającej obsługę DirectX 11 w Crysis 2 muszą uzbroić się w cierpliwość. Jak donosi serwis Eurogamer, powołując się na „anonimowe, zaufane źródło”, aktualizacja miałaby pojawić się dopiero za 2-3 miesiące.

Dwa miliony pudełek z grą Marvel vs. Capcom 3 trafiło do sklepów

Hed, 31 marca 2011, 08:51

Firma Capcom ogłosiła, że Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds, czyli bijatyka łącząca światy bohaterów gier i komiksów, została wysłana do sklepów na całym świecie w nakładzie przekraczającym dwa miliony egzemplarzy. Japoński producent i wydawca nie ujawnił, w których regionach świata produkcja jest najpopularniejsza, ale opublikował z tej okazji kilka zakulisowych filmików.

Ujawniono zombiakową strzelankę Dead Horde

Adrian Werner, 31 marca 2011, 08:29

Zombiaki stały się w ostatnich kilku latach ulubionym tematem wielu twórców gier. Do długiej już listy deweloperów zajmujących się tą tematyką dołączyło teraz studio DNS Development, które właśnie zapowiedziało strzelankę Dead Horde.

Przetestuj polskiego Mythosa

Rock Alone, 31 marca 2011, 08:00

Zgodnie z wczorajszą obietnicą mamy dla Was małą niespodziankę związaną z grą Mythos. Poniżej znajdziecie link, który pozwoli Wam uzyskać 24-godzinny dostęp do gry, bez konieczności posiadania klucza do zamkniętej bety.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej wersji Fable III

Adrian Werner, 31 marca 2011, 07:31

Posiadacze konsol Xbox 360 od ponad pięciu miesięcy mogą się cieszyć grą Fable III. Wkrótce dołączą do nich również pecetowcy, którzy dzięki wypuszczonym właśnie wymaganiom sprzętowym, mogą już teraz sprawdzić, czy ich konfiguracja da radę udźwignąć najnowszą produkcję studia LionHead.