Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2011, 16:45

autor: Olek

Mistrzostwa Polski w demie Mortal Kombat

Firma Cenega Poland , oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment, oraz wydawca miesięcznika PSX Extreme zapraszają do udziału w otwartych Mistrzostwach Polski w grze Mortal Kombat, które odbędą się w najbliższą sobotę (26 marca) w warszawskim klubie Lucid. Najlepsi gracze mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, a zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj w Mistrzostwach Europy.

Firma Cenega Poland, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment, oraz wydawca miesięcznika PSX Extreme zapraszają do udziału w otwartych Mistrzostwach Polski w grze Mortal Kombat, które odbędą się w najbliższą sobotę (26 marca) w warszawskim klubie Lucid. Najlepsi gracze mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, a zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj w Mistrzostwach Europy.

Do premiery najnowszej odsłony legendarnego cyklu bijatyk pozostał niespełna miesiąc. Posiadacze konsoli PlayStation 3 od dwóch tygodni mogą jednak szlifować swoje umiejętności w demie dzieła ekipy studia NetherRealm. Właśnie na tej platformie sprzętowej rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Mortal Kombat, które odbędą się w klubie Lucid, mieszczącym się na ostatnim piętrze centrum handlowego Blue City przy al. Jerozolimskich 179 w Warszawie.

Mistrzostwa Polski w demie Mortal Kombat - ilustracja #1

Nie znamy jeszcze szczegółów regulaminu turnieju, ale wiadomo już, że uczestnicy zagrają bohaterami z demonstracyjnej wersji gry: Sub-Zero, Scorpionem, Johnnym Cagem i Mileeną.

Nagrody przewidziane są dla czołowej dziesiątki graczy. Najlepsza trójka uhonorowana zostanie atrakcyjnymi zestawami gadżetów (maska wojownika z Mortal Kombat, prenumerata magazynu PSX Extreme, kupony zniżkowe na zakupy produktów konsolowych w sklepie muve.pl, a także akcesoria PlayStation 3 – pilot, silikonowe nakładki na kontrolery Move oraz bezprzewodowe kontrolery Dual SF Evolution). Mistrz Polski otrzyma ponadto okazały srebrny pas i wyjedzie na finał Mistrzostw Europy, który rozegrany zostanie w Wielkiej Brytanii. Wszystkie koszty zostaną rzecz jasna pokryte przez rodzimego dystrybutora gry.

Mistrzostwa Polski w demie Mortal Kombat - ilustracja #2

Lista zawodników liczy już blisko 70 nazwisk. Kolejne zgłoszenia (zawierające: imię, nazwisko, wiek, miejscowość i dane kontaktowe) przyjmowane są pod adresem e-mail: [email protected]. Szczegółowe informacje na temat Mistrzostw Polski Mortal Kombat znaleźć można na stronie Portalu PSX Extreme.

gry