Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360PS3Wii
Okładka Jimmie Johnson's Anything with an Engine (X360)
OkładkaJimmie Johnson's Anything with an Engine (X360)

Jimmie Johnson's Anything with an Engine

Filozofia Jimmiego Johnsona mówi, że mógłby on ścigać się na czymkolwiek, co ma tylko silnik. Zgodnie z tą myślą, gra stworzona przez Isopod Labs pozwala na wyścigi wymyślnych pojazdów po zakręconych trasach.

Wyścigi | samochodowe | PS Plus Premium

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jimmie Johnson's Anything with an Engine Premiera

25paź2011

X360 PS3 Wii

producent: Isopod Labs wydawca: Konami Strona oficjalna

Wielokrotny mistrz serii Nascar Jimmie Johnson był głównym doradcą studia Isopod Labs podczas tworzenia Jimmie Johnson’s Anything with an Engine. Ze wspomnianej współpracy powstały wyścigi wymyślnych maszyn po dziwacznych torach.

Gracze dostają do dyspozycji zmodyfikowane gokartopodobne pojazdy, które zostały odpowiednio uzbrojone i wyposażone, aby radzić sobie w trudnych warunkach. W ramach różnych turniejów kierowcy ścigają się na wymyślnych trasach, na których pełno jest ramp, skoczni, zapadni i innych pułapek czekających na śmiałków.

Twórcy przygotowali zarówno tryby dla pojedynczego gracza jak i dla grup znajomych. Dla samotników autorzy stworzyli kilka turniejów ze zróżnicowanymi wyzwaniami, wśród których znajdziemy walkę na czas, 1 na 1 z wybranym przeciwnikiem, serię zmagań z kategorii „ostatni kierowca na torze po danym okrążeniu odpada” i oryginalny pomysł „Matador”, gdzie stawka goni jednego kierowcę. Zmagania wieloosobowe mogą toczyć się zarówno na podzielonym ekranie, jak i przez sieć. W tym drugim przypadku na raz może rywalizować nawet osiem osób.

Studio Isopod Labs przygotowało wiele zróżnicowanych środowisk, w których toczą się wyścigi. Atutem gry jest także płynna animacja oraz duża liczba efektów specjalnych towarzyszących zmaganiom na torach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Jimmie Johnson's Anything with an Engine: Odpowiednia dla każdego wieku.

X360
PS3
Wii