Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360PS3
Okładka Wrecked: Revenge Revisited (X360)

Wrecked: Revenge Revisited

Wrecked: Revenge Revisited to przygotowana przez studio deweloperskie Supersonic gra wyścigowa, stanowiąca nieoficjalną kontynuację Mashed!. Gracz uczestniczy w widowiskowej rywalizacji wyścigowych samochodów, śledząc akcję z kamery umieszczonej nad torem.

Wyścigi

Okładka Wrecked: Revenge Revisited (X360)

producent: Supersonic

wydawca: 505 Games

Strona oficjalna

data premiery gry:

14lut2012

X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowana przez studio Supersonic gra Wrecked: Revenge Revisited przywraca do życia nieco zapomniany dzisiaj gatunek wyścigów z kamerą zawieszoną nad torem.

Na raz na trasie rywalizują ze sobą cztery pojazdy. Wysoko zawieszona nad planszą kamera pokazuje pewien wycinek toru, po którym poruszają się aktualnie wybrane samochody. Jeśli któryś z nich zacznie odstawać od stawki i znikać poza jedną z krawędzi ekranu, wtedy zostanie wysadzony w powietrze. Rozgrywka toczy się do momentu, aż na trasie pozostanie tylko jeden pojazd. Gra przyznaje punkty najlepszym kierowcom i odejmuje je najgorszym. W wyścigu zwycięża ten kierowca, który zdobędzie określoną liczbę oczek.

Wrecked: Revenge Revisited jeszcze bardziej stawia na agresywną jazdę, niż jego poprzednik, Mashed!. Gracze mają do dyspozycji wiele różnych typów broni, które mogą wykorzystywać, aby sprawniej eliminować rywali. Nie zabrakło między innymi rakiet, impulsu elektromagnetycznego czy klasycznych min.

Twórcy przygotowali tryb mistrzostw dla pojedynczego użytkownika konsoli ze specjalnymi wyzwaniami, ale także moduł wieloosobowy, który pozwala mierzyć się nawet czterem osobom przy jednym telewizorze lub przez sieć.

Twórcy zawartość Wrecked: Revenge Revisited poszerzyli dodatkowo o możliwość modyfikacji pojazdów i swobodnego edytowania turniejów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Wrecked: Revenge Revisited

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Wrecked: Revenge Revisited

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3