Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2011, 12:45

autor: Olek

Amerykańska premiera Crysis 2

Na półki amerykańskich sklepów trafiła dziś druga część futurystycznego FPS-a Crysis. Z tej okazji koncern Electronic Arts, który jest wydawcą dzieła studia Crytek, opublikował na swojej stronie internetowej premierowy zwiastun gry. Efektownym eksplozjom na ekranie towarzyszy utwór „New York, New York” amerykańskiego rapera Bobby'ego Raya Simmonsa, inspirowany słynnym przebojem.

Na półki amerykańskich sklepów trafiła dziś druga część futurystycznego FPS-a Crysis. Z tej okazji koncern Electronic Arts, który jest wydawcą dzieła studia Crytek, opublikował na swojej stronie internetowej premierowy zwiastun gry. Efektownym eksplozjom na ekranie towarzyszy utwór „New York, New York” amerykańskiego rapera Bobby'ego Raya Simmonsa, inspirowany słynnym przebojem Johna Kandera i Freda Ebba.

Ponad trzy lata przyszło czekać fanom na premierę pierwszoosobowej strzelaniny Crysis 2. W tym czasie deweloper zdążył opracować nową wersję silnika graficznego CryEngine, która zapewnić ma jeszcze większą porcję wizualnych doznań, zarówno na komputerach PC, jak i konsolach Xbox oraz PlayStation 3.

Co prawda, multiplatformowość gry wymusiła pewne ograniczenia, w tym chociażby początkowy brak wsparcia bibliotek DirectX 11 na pecetach, ale twórcy zapewniają, że gracze i tak zobaczą coś oszałamiającego. Pierwsze recenzje opublikowane m.in. w serwisach pcgames.de i gamesaktuell.de wskazują, że nie są to obietnice bez pokrycia.

W Europie Crysis 2 ukaże się w piątek (25 marca). Rodzimy oddział koncernu Electronic Arts postarał się o pełną polską lokalizację tytułu. Dodatkowo w wersjach na komputery PC oraz konsolę PlayStation 3 gracze będą mogli wybierać pomiędzy polskim i angielskim dubbingiem.

Przypominamy, że grę możecie zamawiać w Sklepie GRY-OnLine w cenie 199,90 złotych za wersje konsolowe lub 129,90 złotych za odsłonę komputerową. Kupując produkt w przedsprzedaży staniecie się posiadaczami Edycji Limitowanej, zawierającej ciekawe bonusy. Zachęcamy też do lektury zapowiedzi oraz obejrzenia najciekawszych materiałów wideo związanych z Crysis 2.

 1. Video film startowy
 2. Video Gatekeepers
 3. Video demo trailer
 4. Video Bądź Szybki (PL)
 5. Video Rozwój w multiplayerze #3
 6. Video Rozwój w multiplayerze #2
 7. Video Multiplayer Demo
 8. Video Be Invisible
 9. Video Semper Fi
 10. Video Prophet (PL)
 11. Video Fabuła gry (PL)
 12. Video Rozwój w multiplayerze #1 (PL)
 13. Video Be Strong (PL)
 14. Video Demo movie
 15. Video Multiplayer

Ostatnia aktualizacja: 2011-03-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.