Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 marca 2011, 13:50

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

„Poradnik do gry Dawn of War II: Retribution zawiera opis przejścia kampanii Kosmicznych Marines wraz z misjami opcjonalnymi i zadaniami dodatkowymi, które można wykonać w celu uzyskania dodatkowych bonusów."

„Poradnik do gry Dawn of War II: Retribution zawiera opis przejścia kampanii Kosmicznych Marines wraz z misjami opcjonalnymi i zadaniami dodatkowymi, które można wykonać w celu uzyskania dodatkowych bonusów. Poradnik można również wykorzystać w przypadku wybrania innej rasy, gdyż ogólny zarys misji jest podobny, jednak niektóre wskazówki okażą się mniej przydatne.” - „ochtywzyciu”

Poradnik do gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - poradnik za SMS

Ostatnia aktualizacja: 2011-03-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.