Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 marca 2011, 15:24

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Homefront

„Poradnik do Homefront zawiera porady ogólne, bogato ilustrowaną solucję opisującą szczegółowo, w jaki sposób przebrnąć przez wszystkie misje w kampanii, oraz dział zawierający lokalizację 61 wycinków prasowych, a także osiągnięcia."

„Poradnik do Homefront składa się z kilku części. Pierwsza z nich, wskazówki, zawiera porady ogólne, z którymi warto zapoznać się przed przystąpieniem do rozgrywki. Drugą z nich to bogato ilustrowana solucja opisująca szczegółowo, w jaki sposób przebrnąć przez wszystkie misje w kampanii. Trzeci dział zawiera lokalizację wszystkich 61 wycinków prasowych, jakie możesz znaleźć podczas przygody z ruchem oporu. Na zakończenie przygotowano spis osiągnięć możliwych do zdobycia na platformie Steam.” - „Wolfen”

Poradnik do gry Homefront

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Homefront w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Homefront - poradnik za SMS

Ostatnia aktualizacja: 2011-03-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Homefront

Homefront