Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2011, 13:15

autor: Sarge

Pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops dostępne także na pecetach

Użytkownicy pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops od dzisiaj mogą cieszyć się pierwszym dodatkiem DLC o nazwie First Strike. Od początku lutego jest on dostępny dla posiadaczy Xboksów, a 3 marca zadebiutował na PlayStation 3.

Użytkownicy pecetowej wersji Call of Duty: Black Ops od dzisiaj będą mogli cieszyć się pierwszym dodatkiem DLC o nazwie First Strike. Od początku lutego jest on dostępny dla posiadaczy Xboksów, a 3 marca zadebiutował na PlayStation 3.

Rozszerzenie za kilka godzin stanie się dostępne na Steamie i tyle też czasu Wam pozostało, jeśli chcielibyście skorzystać z dziesięcioprocentowego rabatu. W ten sposób pakiet zakupicie za równowartość 12.59 euro, podczas gdy normalnie będzie to 13.99 euro (ok. 56 złotych). Całość jest ciągle dostępna także na Xbox Live oraz PlayStation Network – odpowiednio za 1200 punktów Microsoftu lub 53 złote.

Pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops dostępne także na pecetach - ilustracja #1

Po ściągnięciu dodatku gracze otrzymują dostęp do pięciu nowych map multiplayer. Odkrycie, Kowloon, Mur Berliński oraz Stadion to nazwy aren przeznaczonych do tradycyjnych zmagań, podczas gdy Wniebowstąpienie jest dodatkowym etapem przygotowanym specjalnie z myślą o trybie Zombie.

To z pewnością nie ostatnie DLC, jakiego doczekają się fani Call of Duty: Black Ops. Twórcy już wcześniej zapowiadali wydanie kilku rozszerzeń, a patrząc na ogromną popularność gry i aktywność graczy na jej serwerach, kolejny zestaw nowych map do trybu wieloosobowego wydaje się być tylko kwestią czasu.