Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 marca 2011, 19:25

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Dragon Age II

„Oficjalny poradnik do Dragon Age II zawiera omówienie wszystkich zadań wypełnianych w trakcie gry. Do części tekstowej poradnika dołączonych zostało ponad 90 map poszczególnych lokacji, pomocnych w odnajdywaniu istotnych miejsc, postaci czy przedmiotów."

„Gigantycznych rozmiarów oficjalny poradnik do gry Dragon Age II zawiera omówienie wszystkich zadań wypełnianych w trakcie gry. Na opis każdego questu składa się przedstawienie wykonywanych w jego ramach kolejnych kroków, uwzględniając przy tym możliwe warianty jego ukończenia. Liczne wskazówki sugerują ponadto jak zachowywać się w trakcie rozmów z postaciami niezależnymi oraz w jaki sposób wygrywać staczane bitwy.

Questy w grze oraz w poradniku podzielone zostały na pięć zasadniczych kategorii:

1) Questy główne to zadania, których zaliczanie wymagane jest do posuwania głównego wątku fabularnego do przodu. Warto w tym miejscu nadmienić, iż kampania składa się z prologu oraz z trzech długich aktów. Wykonanie ostatniego głównego questu w danym akcie powoduje automatyczny awans do kolejnej części kampanii.

2) Plotki to drobne misje związane z odblokowywaniem questów głównych oraz uzupełniających.

3) Questy uzupełniające to zadania o drugorzędnym charakterze. Cechują się one zazwyczaj dużym poziomem skomplikowania, przy czym wykonywanie ich nie jest wymagane do awansowania do kolejnych aktów kampanii.

4) Questy towarzyszy to wszystkie rodzaje zadań związanych z osobami dołączającymi do drużyny Hawke’a. Mowa tu zarówno o dłuższych wyprawach z udziałem konkretnych postaci, jak i o znacznie prostszych zleceniach, dotyczących między innymi odbywania rozmów czy dostarczania prezentów.

5) Questy poboczne to w głównej mierze drobne zlecenia, polegające na odnajdywaniu i dostarczaniu przedmiotów czy likwidowaniu określonych grup przeciwników.

Do części tekstowej poradnika dołączonych zostało ponad 90 map poszczególnych lokacji, pomocnych w odnajdywaniu istotnych miejsc, postaci czy przedmiotów.” - „Stranger”

Poradnik do gry Dragon Age II

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Dragon Age II w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Dragon Age II - poradnik za SMS