Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2011, 14:48

autor: Jiker

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Castlevania, Pokemon) 9/03/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przerwie w działaniu PSN, rekordowym debiucie nowych odsłon serii Pokemon, nowej aktualizacji PES 2011, a także premierze dodatku The Da Vinci Disappearance. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przerwie w działaniu PSN, rekordowym debiucie nowej odsłony serii Pokemon, aktualizacji PES 2011, a także premierze dodatku The Da Vinci Disappearance. Zapraszamy do lektury.

PlayStation Network

Dziś o godzinie 17:05 polskiego czasu rozpocznie się przerwa w działaniu PlayStation Network. Potrwa ona do jutra, do godziny 4:00. Co ciekawe, o ile przeglądanie PlayStation Store oraz zarządzanie kontem PSN zostanie wyłączone, o tyle toczenie rozgrywki sieciowej będzie jak najbardziej możliwe.

Castlevania: Lords of Shadow

Pierwszy z dwóch planowanych dodatków DLC do przygodowego slashera Castlevania: Lords of ShadowRiverie – trafi do oferty Xbox Live i PlayStation Network pod koniec tego miesiąca. Gracze wcielą się w nim w Gabriela starającego się pomóc Laurze, swojej byłej podopiecznej. Oboje zawalczą z coraz mocniejszymi siłami ciemności, nad którymi pieczę sprawowała niegdyś sama królowa wampirów.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Castlevania, Pokemon) 9/03/11 - ilustracja #1

Pokemon Black/White

Amerykański oddział firmy Nintendo poinformował, że gra Pokemon Black/White znalazła w pierwszym dniu obecności na tamtejszym rynku 1,08 miliona nabywców. Jest to rekordowy rezultat w historii cyklu Pokemon. Poprzedni należał do edycji Diamond/Pearl, które w 2007 roku zakupiło w ciągu 24 godzin 780 tysięcy osób.

Pro Evolution Soccer 2011

W przyszłym tygodniu (15 i 16 marca) firma Konami udostępni nową, darmową aktualizację do gry piłkarskiej Pro Evolution Soccer 2011. Za jej sprawą wprowadzi do gry zmiany transferowe, do których doszło podczas zimowego okienka (dotyczyć będą 135 klubów). Poza tym, twórcy podmienią stroje reprezentacji (m.in. Hiszpanii i Szwecji), a także udostępnią kilka nowych par butów. Aktualizacja zostanie opublikowana w wersjach PC, X360 i PS3.

Assassin’s Creed: Brotherhood - The Da Vinci Disappearance

W ofercie Xbox Live i na amerykańskim PlayStation Network (na europejskim pojawi się po opisanej wyżej przerwie technicznej) zadebiutował dodatek DLC The Da Vinci Disappearance dedykowany grze Assassin’s Creed: Brotherhood. Rozszerzenie – kosztujące 800 punktów Microsoftu lub ok. 36 złotych – rozbudowuje główną kampanię dla pojedynczego gracza, a także wdraża szereg nowości w obrębie opcji wieloosobowej. W tym miejscu przeczytacie nieco więcej na jego temat.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Brotherhood, Castlevania, Pokemon) 9/03/11 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Hard Corps: Uprising X360

Hard Corps: Uprising PS3

Shadows of the DAMNED X360

Shadows of the DAMNED PS3

Uncharted 3: Drake's Deception

Assassin's Creed: Brotherhood - Porwanie Da Vinciego

Defenders of Ardania

Gods Eater Burst

Realm of the Titans

Record of Agarest War Zero

Wakfu

Trenched

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Dragon Age II Gramy!

Assassin's Creed: Brotherhood - Porwanie Da Vinciego

Alice: Madness Returns

Crysis 2 - Rozwój w multiplayerze #3

Uncharted 3: Drake's Deception - nowy czarny charakter

Shadows of the DAMNED

gry