Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3
Okładka Assassin's Creed: Brotherhood - The Da Vinci Disappearance (X360)
OkładkaAssassin's Creed: Brotherhood - The Da Vinci Disappearance (X360)

Assassin's Creed: Brotherhood - Zaginięcie Leonarda

Assassin's Creed: Brotherhood - The Da Vinci Disappearance

The Da Vinci Disappearance to płatny dodatek DLC do gry Assassin’s Creed: Brotherhood – trzeciej odsłony bestsellerowego cyklu autorstwa Ubisoft. Fabuła obraca się wokół porwania Leonarda DaVinci przez kult Hermetystów.

To jest dodatek do gry Assassin's Creed: Brotherhood.

Akcji | TPP | science fiction | skradanki | sandbox | renesans | historyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Assassin's Creed: Brotherhood - Zaginięcie Leonarda Premiera

8mar2011

X360

9mar2011

PS3

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

The Da Vinci Disappearance jest kolejnym płatnym pakietem dodatków do bestsellerowej gry Assassin’s Creed: Brotherhood. Tym razem firma Ubisoft zawarła w nim zarówno dodatki dla trybu dla pojedynczego gracza, jak i dla rozgrywki wieloosobowej.

Jeśli chodzi o zawartość przeznaczoną dla trybu single player, to przedstawia ona wydarzenia, które miały miejsce po upadku Borgiów. Leonardo DaVinci – jeden z najbardziej zaufanych przyjaciół Ezio – zostaje porwany przez Hermetystów. Ten podziemny kult stawia sobie za zadanie trwałą zmianę oblicza ludzkości. Zadaniem głównego bohatera jest podążanie śladem skradzionych dzieł sztuki wielkiego mistrza i uwolnienie go z rąk sekty. Gracze otrzymali w tym dodatku dwie nie publikowane wcześniej lokacje, osiem misji, dziesięć achievementów do zdobycia oraz dwie nowości w systemie rozgrywki.

Ubisoft nie zapomniał również i osobach preferujących rozgrywkę multiplayer. W dodatku znajduje się nowa mapa – Alhambra, która została umiejscowiona w Grenadzie, a dokładniej w dzielnicy Albaicin. Oprócz nowego obszaru gracze otrzymali dwa nowe tryby rozgrywki wieloosobowej – Escort oraz Assassinate. W pierwszym z nich gracze są podzieleni na dwie czteroosobowe grupy, których celem jest chronienie swojego VIPa i zlikwidowanie osoby chronionej przez drużynę przeciwną. Tryb Assassinate to swego rodzaju deathmatch, w którym uczestniczy od 6 do 8 graczy, a zadaniem każdego z nich jest zlikwidowanie pozostałych zawodników w czasie 10 minut. Oczywiście w tych dwóch trybach istnieje możliwość skorzystania z czterech nowych postaci, którymi są Dama Rossa, Knight, Marquis oraz Pariah.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-8  

Ocena użytkowników: 8,9 / 10 na podstawie 377 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,2 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Assassin's Creed: Brotherhood - Zaginięcie Leonarda

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Assassin's Creed: Brotherhood - Zaginięcie Leonarda Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3