Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2011, 21:00

autor: Olek

Pecetowa wersja Assassin's Creed: Brotherhood w czterech wariantach

Tydzień temu koncern Ubisoft ujawnił datę premiery pecetowej wersji Assassin's Creed: Brotherhood. Dzisiaj wydawca gry przedstawił szczegóły zawartości poszczególnych edycji gry. Poza standardową do sprzedaży trafią także edycje: Codex, Special oraz dostępna wyłącznie w dystrybucji elektronicznej Digital Deluxe.

Tydzień temu koncern Ubisoft ujawnił datę premiery pecetowej wersji Assassin's Creed: Brotherhood. Dzisiaj wydawca gry przedstawił szczegóły zawartości jej poszczególnych edycji. Poza standardową do sprzedaży trafią także pakiety: Codex, Special oraz dostępny wyłącznie w dystrybucji elektronicznej Digital Deluxe.

Według informacji przekazanych przez Ubisoft pecetowa wersja gry zawierać będzie DLC Abstergo Project Update 1.0 i 2.0 oraz niedawno zapowiedziany The Da Vinci Disappearance. Nabywcy specjalnych edycji mogą też liczyć na dodatkowe bonusy.

Pecetowa wersja Assassin's Creed: Brotherhood w czterech wariantach - ilustracja #1

W przedsprzedaży, prowadzonej m.in. przez sklep gry-online.pl, najbardziej prestiżowa – Codex Edition kosztuje 159,90 zł i nie różni się przepychem od konsolowej odpowiedniczki. Poza egzemplarzem gry w stylizowanej na epokę Renesansu skrzyni znajdą się:

  1. szczegółowa mapa Rzymu,
  2. 60-stronicowy Kodeks Asasyna,
  3. kolekcjonerskie karty z opisem postaci dostępnych w trybie multiplayer,
  4. płyta DVD z mini-serialem Assassin’s Creed: Rodowód,
  5. płyta DVD ze ścieżką dźwiękową oraz dodatkowymi materiałami (m.in. galerie obrazków oraz film dokumentalny o kulisach prac dewelopera).

Ponadto po zakupie Codex Edition w grze można będzie odblokować: dwie ekskluzywne mapy do rozgrywki solowej (Aqua Gear i Trajan Market), dwie dodatkowe postacie do trybu multiplayer (Harlequin i Officer) oraz specjalną „skórkę” dla głównego bohatera – Drachen Armor.

Znacznie skromniej prezentuje się edycja Special. Od standardowej różni się ona jedynie opcją wcielenia się w oficera w rozgrywce wieloosobowej oraz dodatkową mapą – Trajan Market w trybie dla pojedynczego gracza.

Pecetowa wersja Assassin's Creed: Brotherhood w czterech wariantach - ilustracja #2

Zainteresowani kupnem Assassin's Creed: Brotherhood w dystrybucji elektronicznej będą mogli zdecydować się także na zakup gry w wariancie Digital Deluxe. W przedsprzedaży prowadzonej na stronie internetowego sklepu Ubisoftu kosztuje ona 199 zł i uprawnia m.in. do pobrania: mini-serialu Assassin’s Creed: Rodowód, ścieżki dźwiękowej oraz materiałów dodatkowych, w tym galerii obrazków i filmu dokumentalnego na temat kulisów produkcji (w opisie oferty widnieją również mapa Rzymu, Kodeks Asasyna i kolekcjonerskie karty jak w edycji Codex, ale to może być błąd). Nabywcy Digital Deluxe zyskają także możliwość odblokowania dwóch ekskluzywnych map do rozgrywki solowej (Aqua Gear i Trajan Market), dwóch dodatkowych postaci w trybie multiplayer (Harlequin i Officer) i specjalnej „skórki” Drachen Armor dla głównego bohatera.