Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lutego 2011

Gra dla swingersów od Ubisoftu wzbudza kontrowersje

Hed, 27 lutego 2011, 12:14

Kilka dni temu firma Ubisoftu zapowiedziała prawdopodobnie pierwszą grę w historii dla swingersów, czyli We Dare. W produkcji gracze angażują się w minigierki podsycone erotycznymi akcentami. Okazuje się, że tytuł zdążył wzbudzić spore kontrowersje i negatywne opinie kilku komentatorów i zaniepokojonych rodziców.

Batman: Arkham City - wysyp nowych informacji

Adrian Werner, 27 lutego 2011, 11:30

Batman: Arkham City to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Serwis 1UP miał szczęście zostać zaproszony na niedawny pokaz tego tytułu i wyniósł z niego solidną dawkę nowych informacji.

Take-Two rejestruje dziwaczne domeny. Czyżby przygotowanie do GTA V?

Hed, 27 lutego 2011, 11:14

Firma Take-Two zarejestrowała szereg dziwnych domen internetowych, które mogą być powiązane z rzekomo zbliżającym się ujawnieniem kolejnej odsłony Grand Theft Auto. Komentatorzy słusznie zauważają, że większość z nich brzmi jak fikcyjne marki wyśmiewające prawdziwe produkty, co jest jednym ze znaków rozpoznawczych serii.

Znamy szczegóły systemu rozwoju postaci z Battlefield Play4Free

Hed, 27 lutego 2011, 10:32

Wielu fanów strzelanek czeka na konkrety o Battlefield 3. W końcu gra może wyznaczyć standardy w rozgrywce wieloosobowej. Nie można jednak zapominać o szykowanej darmowej odsłonie serii – Battlefield Play4Free. Colin Clarke, producent z EA Easy, przybliżył założenia systemu rozwoju postaci, który zobaczymy w tym bezpłatnym tytule.

Jakie będzie The Darkness II

Adrian Werner, 27 lutego 2011, 09:49

Kilka tygodni temu ujawniono, że trwają prace nad kontynuacją gry The Darkness. Teraz twórcy podzielili się ze światem sporą dawką nowych informacji na temat tego projektu.

Crysis 2 - demo multiplayer już wkrótce powróci na Xboksa 360

Adrian Werner, 27 lutego 2011, 07:44

Kilka tygodni temu na Xboksie 360 dostępne przez krótki czas było demo trybu multiplayer gry Crysis 2. Okazuje się, że już wkrótce zostanie ono wypuszczone ponownie.