Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lutego 2011

The Darkness II oficjalnie zapowiedziane

Jiker, 8 lutego 2011, 15:12

Firma 2K Games zapowiedziała oficjalnie The Darkness II – kontynuację jednej z najlepszych produkcji 2007 roku. Gra, nad którą pracuje studio Digital Extremes (twórcy oryginału ze Starbreeze Studios nie byli zainteresowani stworzeniem sequela) zostanie wydana jesienią tego roku, w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

W które gry zagramy w dniu debiutu Nintendo 3DS?

Jiker, 8 lutego 2011, 14:13

Koncern Nintendo ujawnił oficjalną listę tytułów startowych, które trafią na półki europejskich sklepów w dniu premiery konsoli Nintendo 3DS (przypadającej na 25 marca).

Znamy zawartość polskich edycji specjalnych Shogun 2: Total War

Hed, 8 lutego 2011, 14:13

Firma CD Projekt ujawniła dwie specjalne wersje gry Shogun 2: Total War, które trafią do graczy w przyszłym miesiącu. Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż zarówno edycji specjalnej jak i kolekcjonerskiej. Co ciekawego znajdzie się w zestawach?

EMPiK - Top Lista - tydzień 6 (08/02/11)

Przemysław Zamęcki, 8 lutego 2011, 14:05

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 163 salonów z okresu pomiędzy 31 stycznia a 6 lutego.

Poradnik: LittleBigPlanet 2

Redakcja GRYOnline.pl, 8 lutego 2011, 13:20

Poradnik prezentuje szczegółowy opis przejścia każdego z etapów głównych oraz wskazówki odnośnie poziomów dodatkowych. Z pomocą poradnika zdobycie wszystkich ukrytych i trudnodostępnych przedmiotów powinno być bezproblemowe.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Pro Evolution Soccer 2011, Harmonix) 8/02/11

Jiker, 8 lutego 2011, 13:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zwolnieniach w Harmonix, nowych wątkach w walce z hackerami PS3, strzelaninie studia Rebellion na NGP, a także dacie europejskiej premiery Pro Evolution Soccer 2011 3DS. Zapraszamy do lektury.

Anders z Przebudzenia jednym z bohaterów Dragon Age II

Sarge, 8 lutego 2011, 12:50

Sześciostronicowa zapowiedź Dragon Age II na łamach marcowego numeru magazynu Game Informer przyniosła ze sobą między innymi potwierdzenie kolejnej postaci mogącej dołączyć do naszej drużyny. Co ciekawe, jest to powrót znanego fanom serii bohatera.

Nowe informacje na temat The Elder Scrolls: Skyrim
Nowe informacje na temat The Elder Scrolls: Skyrim

Hed, 8 lutego 2011, 12:31

Na łamach ostatniego numeru magazynu OXM pojawiła się zapowiedź The Elder Scrolls: Skyrim, w której zawarto kilka nowych ciekawostek na temat produkcji. Bethesda zamierza odejść od zawartości generowanej przez automat i postawić na ręcznie tworzone lokacje. Dzięki temu gra powinna być znacznie bardziej dopieszczona.

Kolekcje Prince of Persia i Splinter Cell trafią również na Xboksa 360?
Kolekcje Prince of Persia i Splinter Cell trafią również na Xboksa 360?

Jiker, 8 lutego 2011, 12:17

Kolekcje starszych gier, będące w ostatnich miesiącach jednym z ciekawszych atutów PlayStation 3, być może trafią również na Xboksa 360. Nadzieję użytkownikom platformy Microsoftu dają ostatnie informacje opublikowane na stronie internetowej organizacji ESRB.

Najlepiej sprzedające się gry w 2010 roku w USA

Jiker, 8 lutego 2011, 12:00

Grupa NPD zaprezentowała zaktualizowane zestawienie najlepiej sprzedających się gier na konsole stacjonarne i przenośne w 2010 roku w Stanach Zjednoczonych. W porównaniu do notowań z ubiegłego miesiąca, wprowadzono do niego kilka istotnych poprawek.

Xperia Play zadebiutuje w kwietniu?
Xperia Play zadebiutuje w kwietniu?

Sarge, 8 lutego 2011, 11:55

Zamieszanie wokół Xperia Play (telefonu dla graczy znanego wcześniej pod nieoficjalną nazwą PlayStation Phone) może nieco śmieszyć – o urządzeniu wiemy niemal wszystko, a Sony dalej zwleka z jego zapowiedzią. Dziwi to tym bardziej, że według najnowszych doniesień, jego premiera nastąpi już niedługo.

Data startu otwartej bety gry RIFT
Data startu otwartej bety gry RIFT

Sarge, 8 lutego 2011, 10:55

Przed zbliżającą się premierą gry MMO o nazwie RIFT będziemy mieli jeszcze okazję sprawdzić jej niemal ukończoną wersję. Firma Trion World właśnie ogłosiła, że jej dzieło doczeka się otwartej bety.

I am Alive w dystrybucji cyfrowej? - wciąż nie ma pewności
I am Alive w dystrybucji cyfrowej? - wciąż nie ma pewności

Hed, 8 lutego 2011, 10:31

Przed kilkoma dniami mieliśmy okazję wyżyć się na forum na firmie Ubisoft za rzekomą decyzję o zmianie modelu wydawniczego projektu I Am Alive. Doniesienia francuskiego serwisu, z których wynikało, że gra pojawi się tylko w dystrybucji cyfrowej na konsolach, są jednak dość niepewne, bo nie pochodzą bezpośrednio od wydawcy.

Wysyp informacji na temat Battlefield 3
Wysyp informacji na temat Battlefield 3

Sarge, 8 lutego 2011, 09:55

W ostatnich dniach otrzymaliśmy trochę nowych informacji na temat strzelaniny Battlefield 3, ale to nie wszystko, czym fani powinni być zainteresowani. W najnowszym numerze magazynu Game Informer pojawiła się bowiem zapowiedź produkcji studia EA DICE, z której dowiedzieliśmy kolejnych ciekawych faktów.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3
Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3

Kono, 8 lutego 2011, 09:45

Pomimo tego, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds pojawi się w europejskich sklepach dopiero 18 lutego, Capcom już zapowiedziało pakiety DLC do tej gry. Oprócz dodatków zawierających nowych wojowników (Jill Valentine i Shuma-Gorath) japoński deweloper udostępni nam również DLC zawierający specjalny tryb rozgrywki.

W co pograć za darmo - część 11 (Champions Online, Bloodline Champions i inne)
W co pograć za darmo - część 11 (Champions Online, Bloodline Champions i inne)

Hed, 8 lutego 2011, 08:50

W ostatnich tygodniach różne odmiany słowa „darmowe” pojawiały się w mediach nie raz. Bezpłatny model rozgrywki zyskuje na popularności i staje się coraz powszechniejszy. Tym razem przyglądamy się darmowej grze MMO o superbohaterach, kolejnej strzelance FPP, produkcji o walkach czempionów i kilku innym ciekawym przypadkom.