Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 lutego 2011

Piractwo gier na komputerach PC nie takie straszne?

Olek, 19 lutego 2011, 14:55

Matt Ployhar, prezes PC Gaming Alliance twierdzi, że klasyczne przypadki piractwa gier komputerowych nie są już tak częste jak niegdyś. Jego zdaniem zniechęcają do tego dystrybucja cyfrowa, a także nowoczesne rozwiązania stosowane przez wydawców i deweloperów. Podkreśla on też, że rozumie graczy, którzy domagają się większej swobody w dysponowaniu legalnie zakupionymi egzemplarzami gier.

Czy ekipa Infinity Ward pracuje nad prequelem Call of Duty 4: Modern Warfare?

Olek, 19 lutego 2011, 12:33

Jak informuje serwis CVG, w najnowszym numerze UK Official PlayStation Magazine opublikowano kolejne plotki związane z nową odsłoną cyklu Call of Duty: Modern Warfare, nad którą rzekomo pracuje już studio Infinity Ward. Według anonimowych źródeł brytyjskiego pisma będzie to prequel Call of Duty 4: Modern Warfare, a w kampanii głównej fani serii zobaczą swojego ulubieńca z „dwójki” – Ghosta.

Nowe, śliczne screeny z Wiedźmina 2

Adrian Werner, 19 lutego 2011, 12:20

Premiera drugiej części Wiedźmina zbliża się coraz większymi krokami, dzięki czemu mamy okazję regularnie oglądać nowe materiały graficzne z tej gry. Tym razem twórcy podzielili się ze światem imponującymi screenami.

Kontynuacja Medal of Honor oficjalnie potwierdzona

Adrian Werner, 19 lutego 2011, 11:19

Na początku stycznia pojawiły się pierwsze plotki na temat kontynuacji zeszłorocznego Medal of Honor. Teraz na oficjalnym blogu potwierdzono, że prace nad drugą częścią zostały już rozpoczęte.

Porsche 911 Turbo i Lamborghini Diablo w nowych DLC do gry Need for Speed: Hot Pursuit

Olek, 19 lutego 2011, 11:00

Na oficjalnej stronie cyklu Need for Speed zapowiedziano trzy nowe dodatki typu DLC wzbogacające grę Need for Speed: Hot Pursuit m.in. o opcjonalne tryby rozgrywki, trofea i legendarne samochody. Pakiety będą ukazywać się w tygodniowych odstępach, a pierwszy z nich pojawi się w ofercie Xbox Live Marketplace oraz PlayStation Network już w najbliższy wtorek (22 lutego).

Telltale Games ujawnia trzy kolejne projekty, w tym kontynuację King's Quest oraz Puzzle Agent 2

Adrian Werner, 19 lutego 2011, 10:32

Wczoraj pisaliśmy o ujawnieniu przez Telltale Games gier bazujących na komiksowych seriach The Walking Dead oraz Fables. Okazuje się, że to nie jedyne tytuły, nad którymi pracuje obecnie ten zespół. Studio ma również w planach trzy inne produkcje, w tym kontynuację legendarnego cyklu King’s Quest.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 19-20 luty (Hitman, Civilization IV i V)

Hed, 19 lutego 2011, 09:25

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem przeceny zainteresują miłośników takich serii jak Hitman, czy chociażby Sid Meier's Civilization.