Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lutego 2011

Kto sfilmuje Dead Island?

Olek, 20 lutego 2011, 15:06

Firma Deep Silver zaprzeczyła pogłoskom, jakoby jeden z hollywoodzkich producentów filmowych był w posiadaniu praw do ekranizacji gry Dead Island. Nie można jednak wykluczyć, że zombie-slasher, nad którym pracują deweloperzy z Techlandu, będzie miał swoją kinową adaptację. Wydawca szuka wytwórni, która ma już w dorobku udane próby przeniesienia na duży ekran fabuły gier.

Trwa łatanie Test Drive Unlimited 2

Olek, 20 lutego 2011, 13:20

Jeszcze przez jakiś czas gracze będą musieli pomęczyć się z błędami, w które obfituje najnowsze dzieło studia Eden Games. Wydawca gry Test Drive Unlimited 2 obiecuje jednak, że stwierdzone do tej pory problemy już wkrótce zostaną usunięte. Według informacji umieszczonej na twitterowym profilu Lee Kritona, szefa marketingu firmy Namco Bandai, patcha można spodziewać się w ciągu 2 tygodni.

Pecetowe demo Bulletstorma dopiero po premierze gry

Olek, 20 lutego 2011, 11:30

Na twitterowym profilu Marka Reina, wiceprezesa firmy Epic Games, pojawiła się informacja, która powinna zaciekawić komputerowych graczy. Studio People Can Fly pracuje nad pecetowym demem Bulletstorma. Co prawda deweloperzy nie zdążą przed zaplanowanym na przyszły tydzień rynkowym debiutem gry, ale wspomniana wersja demonstracyjna powinna ukazać się wkrótce.

Sprzedano już 2 miliony egzemplarzy Two Worlds II, premiera części trzeciej w przyszłym roku

Adrian Werner, 20 lutego 2011, 10:36

Seria Two Worlds to jedna z najpopularniejszych marek stworzonych w naszym kraju. Podczas niedawnego zamieszania związanego z niezadowoleniem Topware z niektórych recenzji dowiedzieliśmy się, że trwają już prace nad kolejną odsłoną cyklu.

Risen 2 - pierwsze konkrety i materiały graficzne

Adrian Werner, 20 lutego 2011, 09:02

Na zeszłorocznych targach gamescom ujawniono, że trwają prace nad kontynuacją cieszącej się dużym uznaniem gry Risen. Teraz wreszcie wypuszczono pierwsze materiały graficzne oraz podzielono się ze światem informacjami na temat tej produkcji.

Kane & Lynch 2 na Steam za 20 zł

Adrian Werner, 20 lutego 2011, 08:09

Zajmujący się dystrybucją elektroniczną serwis Steam, kontynuuje promocję tytułów firmy Square-Enix. Dzisiejsze obniżki cen objęły serię Kane & Lynch wraz z dodatkami DLC.