Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lutego 2011

Dragon Age II w złocie, znakomita pierwsza recenzja

Olek, 12 lutego 2011, 14:45

Niespełna 4 tygodnie pozostały do wyznaczonej na 11 marca europejskiej premiery gry Dragon Age II. Mike Laidlaw ze studia BioWare, który wczoraj spotkał się z fanami serii na czacie, ujawnił, że zarówno pecetowa jak i konsolowe wersje wyczekiwanego sequela trafiły już do tłoczni.

Remake popularnego moda do gry Half-Life 2 trafi do sprzedaży przez Steam

Olek, 12 lutego 2011, 13:07

Cieszący się dużą popularnością wśród fanów Half-Life 2 mod Dear Esther autorstwa Dana Pinchbecka będzie miał swój remake i jeszcze w tym roku trafi do sprzedaży poprzez platformę Steam. Duży wkład w projekt ma Robert Briscoe, współtwórca Mirror's Edge.

Wydawca serii Red Dead Redemption i Grand Theft Auto na celowniku Activision

Olek, 12 lutego 2011, 11:44

Anonimowe, wysoko postawione źródło, na które powołuje się serwis MCV donosi, że w branży może niebawem dojść do poważnej transakcji. Koncern Activision zainteresowany jest przejęciem Take-Two Interactive. Najlepszy wydawca ubiegłego roku (według analiz serwisu metacritic.com) mógłby „w posagu” wnieść wiele cennych dla Bobby'ego Koticka marek, w tym bestselerowe GTA i Red Dead Redemption.

Blizzard daje szansę na tegoroczną premierę Diablo III

Hed, 12 lutego 2011, 11:18

Blizzard chciałaby wydać Diablo III jeszcze w tym roku. Taka deklaracja na temat daty premiery trzeciej części wpływowej i bardzo popularnej serii pecetowej padła z ust Roba Pardo, wiceprezesa firmy.

Crysis 2 padł ofiarą piratów

Hed, 12 lutego 2011, 10:52

Firma Crytek otrzymała potężny cios ze strony pirackiej sceny, która wypuściła do sieci przechwyconą wczesną wersję Crysisa 2. Podobno pakiet dostępny w różnych szemranych kanałach dystrybucji zawiera betę kampanii solowej i co gorsza klucz rozgrywki multiplayer. Przedstawiciel producenta wyraził głębokie rozczarowanie zaistniałą sytuacją.

The Rockin' Dead będzie prawdopodobnie pierwszą przygodówką 3D

Hed, 12 lutego 2011, 10:16

Firma bitComposer Games zapowiedziała przygodówkę The Rockin' Dead, która skorzysta z technologii anaglifowego wyświetlania obrazu 3D. To oznacza, że posiadacze specjalnych okularów będą mogli przeczesywać ekran w poszukiwaniu wskazówek w nowym wymiarze. Produkcja zostanie wydana w drugim kwartale tego roku na komputerach.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 12-13 luty (ArcaniA, Just Cause 2)

Hed, 12 lutego 2011, 09:32

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate.