Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lutego 2011

Nowe informacje i screeny z Serious Sam 3: BFE. Kooperacja dla 16 osób

Kono, 28 lutego 2011, 20:35

Chorwacki zespół Croteam nie był zbyt wylewny jeśli chodzi o doniesienia dotyczące trzeciej części przygód Poważnego Sama. Dzisiaj pisaliśmy już o pierwszym screenie, który zespół wypuścił. Natomiast kilka godzin temu serwis RockPaperShotgun.com udostępnił jeszcze więcej zrzutów ekranowych oraz oficjalną notkę prasową od dewelopera.

Big Picture, czyli Steam na ekranie telewizora

Olek, 28 lutego 2011, 20:28

Podczas rozpoczynającej się jutro Konferencji Deweloperów Gier (Game Developers Conference) w San Francisco firma Valve Software zamierza promować nowe rozwiązania na Steamie. Jedną z takich nowinek ma być tryb „Big Picture”, dzięki któremu gracze będą mogli cieszyć się funkcjonalnością i zasobami tej platformy na każdym telewizorze podłączonym za pośrednictwem komputera PC lub Mac do Internetu.

Kup grę z serii Ubisoft Exclusive i ściągnij poradnik w prezencie

Hed, 28 lutego 2011, 17:09

Gracze, którzy w marcu postanowią uzupełnić swoje kolekcje o produkcje z serii Ubisoft Exclusive będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji w serwisie gry-online.pl. Kupując jeden z wybranych tytułów w sieci sklepów Empik otrzymacie w prezencie poradnik do gry, dzięki czemu odkrycie wszystkich jej sekretów stanie się niezwykle proste.

Wieści ze świata (GTA V, Magicka, Castlevania: Lords of Shadow) 28/02/11

Jiker, 28 lutego 2011, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku do Magicki, trylogii Alien Breed, nowym studiu byłych pracowników Bizarre Creations, a także zamieszaniu wokół GTA V. Zapraszamy do lektury.

Poważny Sam staje się "poważny" - pierwszy screen z Serious Sam 3

Sarge, 28 lutego 2011, 13:30

Niezwykła oszczędność studia Croteam w udostępnianiu nowych informacji na temat Serious Sam 3 sprawia, że nawet najbardziej szczątkowe doniesienia na temat tej pierwszoosobowej strzelaniny podnoszą ciśnienie wśród fanów. Z pewnością podskoczy ono raz jeszcze, ponieważ w końcu udostępniono pierwszy screen z gry.

Tylko Killzone 3 lepszy od polskiego Bulletstorm. Top Ten UK (20-26 lutego)

Przemysław Zamęcki, 28 lutego 2011, 13:05

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 20 a 26 lutego.

Serie Guitar Hero i DJ Hero z dalszym wsparciem DLC

Sarge, 28 lutego 2011, 12:20

Słaba sprzedaż ostatniej części Guitar Hero i równie kiepskie wyniki DJ Hero 2 sprawiły, że koncern Activision Blizzard na początku tego miesiąca postanowił wstrzymać prace nad obiema markami. Gdy wydawało się, że posiadaczy plastikowych instrumentów zostawiono na lodzie, amerykański gigant nieco zmienił swoje stanowisko.

Cała prawda o testach wydajności kart graficznych

Soviet, 28 lutego 2011, 12:18

W naszej branży mamy sporo mniejszych i większych wojen. Komputery kontra konsole, Microsoft kontra Apple czy nawet historyczny konflikt Atari i Commodore. Serwis nvision.pl wziął na cel długoletnią rywalizację pomiędzy firmami Nvidia i AMD(ATI). Rynek kart graficznych jest podzielony pomiędzy te dwa obozy i ze świecą można szukać innych znaczących się graczy, którzy mieliby przerwać ten impas.

Opisz najzabawniejsze Osiągnięcie i wygraj najlepsze gry na Xbox LIVE
Opisz najzabawniejsze Osiągnięcie i wygraj najlepsze gry na Xbox LIVE

Hed, 28 lutego 2011, 12:18

Jeszcze kilka lat temu nie spodziewaliśmy się, że Osiągnięcia tak zmienią nasze podejście do gier. Dzisiaj dodatkowe wyzwania są standardem i żadna produkcja nie może się bez nich obejść. Sami twórcy prześcigają się w tworzeniu zabawnych lub oryginalnych zadań dla graczy. Wymień i opisz jedno z nich, a być może wygrasz atrakcyjne nagrody!

King Arthur II z ciekawszymi mapami i jednostkami latającymi

Jiker, 28 lutego 2011, 12:00

Przedstawiciele studia Neocore Games zabrali głos w sprawie kontynuacji gry King Arthur, zapowiedzianej oficjalnie w połowie ubiegłego miesiąca. W wywiadzie dla redakcji serwisu HookedGamers poruszyli kilka istotnych tematów, w tym kwestię liczby i zróżnicowania map.

Tajemnica FindMakarov.com rozwiązana

Kono, 28 lutego 2011, 11:10

Wszystko wskazuje na to, że zagadka licznika na stronie findmakarov.com, nad którą głowili się wielbiciele serii Call of Duty została rozwiązana. Kluczem do jej rozwikłania okazał się być mail, który otrzymał Geoff Keighley – producent wykonawczy serwisu GameTrailers.com. Zanim jednak wyjawimy kto stoi za tajemniczym projektem przypomnijmy sobie jak cała afera przebiegała.

O systemie doświadczenia w trybie kooperacji Dungeon Siege III

Sarge, 28 lutego 2011, 10:45

Czteroosobowy tryb kooperacji zapowiada się na jedną z najciekawszych nowości czekających nas w Dungeon Siege III. Ujawnione przed miesiącem szczegóły na jego temat pozostawiły jednak sporo wątpliwości w kontekście systemu przyznawania doświadczenia podczas wspólnej zabawy. Sprawę postanowił wyjaśnić Nathan Davis z Obsidian Entertainment.

Rusza serwis Gaikai, a wraz z nim nowy rodzaj wersji demo gier

Rock Alone, 28 lutego 2011, 10:30

OnLive doczekał się wreszcie konkurencji. Po latach zapowiedzi i długich miesiącach testowania ruszył właśnie serwis Gaikai. W przeciwieństwie jednak do odrobinę starszego brata, nowa usługa „grania w chmurze” będzie skupiała się głównie na reklamowaniu gier, a w zasadzie na oferowaniu zainteresowanym dostępu do darmowych dem.

Bulletstorm bierze Steama. Top 10 dystrybucji elektronicznej (21 - 27 lutego)

Przemysław Zamęcki, 28 lutego 2011, 10:12

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 21 do 27 lutego.

3DS wyprzedany w dniu japońskiej premiery

Sarge, 28 lutego 2011, 09:55

Sobotnia premiera 3DS-a w Japonii zgodnie z oczekiwaniami okazała się pełnym sukcesem. W sklepach ustawiały się długie kolejki chętnych, z czego wielu z nich odeszło sprzed lad z pustymi rękoma, bo wszystkie egzemplarze przygotowane na pierwszy dzień rozeszły się błyskawicznie.

GDC 2011: Jesteśmy w San Francisco, start GDC już jutro!

Łukasz Malik, 28 lutego 2011, 07:00

Po długiej podróży dotarliśmy do San Francisco by zrelacjonować Wam co będzie się działo na Game Developers Conference.