Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lutego 2011

Zapowiedziano darmową chodzoną bijatykę Three Kingdoms Brawler

Adrian Werner, 26 lutego 2011, 14:34

Darmowy model uzupełniony dobrowolnymi mikropłatnościami staje się coraz popularniejszy wśród twórców gier. Najnowszą produkcją z niego korzystającą będzie chodzona bijatyka zatytułowana Three Kingdoms Brawler.

Nad czym pracuje Obsidian Entertainment

Adrian Werner, 26 lutego 2011, 13:30

Obsidian Entertainment jest ostatnio bardzo zajęte. Kilka miesięcy temu studio ukończyło prace nad Fallout: New Vegas, a w maju zadebiutować ma trzecia część Dungeon Siege. Okazało się, że zespół ten tworzy obecnie również konsolową grę RPG przeznaczoną do dystrybucji elektronicznej, a w planach na jeszcze kilka innych projektów.

Odliczanie do zapowiedzi Call of Duty: Modern Warfare 3 jest oszustwem?!

Hed, 26 lutego 2011, 12:12

Jeśli regularnie odświeżacie stronę z licznikiem, który do tej pory był wiązany z rzekomą zapowiedzią gry Call of Duty: Modern Warfare 3, to mamy dla Was dość zaskakujące wieści. Firma Activision, wydawca i właściciel marki, poinformowała, że nie ma nic wspólnego z powyższą sprawą i nie szykuje żadnej niespodzianki w związku z tym tytułem.

Zostań mistrzem azjatyckich lig piłkarskich w darmowej aktualizacji do FIFA Manager 11

Hed, 26 lutego 2011, 11:54

Mamy specjalną propozycję dla wszystkich fanów piłki nożnej i FIFA Manager 11. Z naszych serwerów możecie ściągać jedną z najobszerniejszych modyfikacji tego menedżera piłkarskiego, przygotowaną przez serwis FIFAM.info. Mowa oczywiście o pakiecie World GIGA Patch 2.0 Azja, na który składa się 20 łatek z poprawkami, dodatkami i nową zawartością.

Znamy datę rozpoczęcia otwartych testów gry Mythos

Hed, 26 lutego 2011, 11:21

Firma Frogster Online potwierdziła, że otwarta beta wieloosobowego hack & slasha Mythos rozpocznie się 12 kwietnia tego roku. W ogólnodostępnej fazie testów zostanie podniesiony maksymalny poziom doświadczenia postaci (z 27 do 50), co oznacza, że po raz pierwszy zwiedzimy trzecią krainę gry – Cieniste Wzgórza.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 26-27 lutego (Command & Conquer)

Hed, 26 lutego 2011, 11:00

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. Tym razem taniej można kupić kilka części serii Command & Conquer, a także wiele innych ciekawych produkcji.

Nintendo 3DS zadebiutowało w Japonii

Adrian Werner, 26 lutego 2011, 09:15

Nadeszła chwila, na którą od wielu miesięcy czekali miłośnicy konsol przenośnych. Nintendo 3DS zadebiutowało wreszcie w Japonii.