Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lutego 2011

Valve bardziej zyskowne niż Google i Apple?

Olek, 13 lutego 2011, 15:14

Nawet 4 mld dolarów – tyle może wynosić obecna wartość Valve Software. W najnowszym numerze amerykańskiej edycji magazynu „Forbes” obszerny artykuł poświęcono Gabe'owi Newellowi, twórcy sukcesu tej firmy.

Wiceprezes EA Mobile rozwiał 5 mitów związanych z grami na smartfony

Olek, 13 lutego 2011, 13:35

Podczas trwającej w Las Vegas dorocznej konferencji D.I.C.E. (Design, Innovate, Communicate, Entertain) wiele uwagi poświęca się rynkowi aplikacji przeznaczonych na smartfony i platformy mobilne. Travis Boatman, wiceprezes EA Mobile postanowił rozwiać 5 popularnych mitów, jakie wiążą się z grami wydawanymi na tego typu urządzenia.

Konsola PSP nie zniknie ze sklepowych półek

Olek, 13 lutego 2011, 11:38

Koncern Sony nie ma zamiaru rezygnować ze sprzedaży kieszonkowej konsoli PlayStation Portable nawet po rynkowej premierze jej sukcesorki - Next Generation Portable. Shuhei Yoshida, prezes firmy Sony Computer Entertainment Worldwide Studios uważa, że oba urządzenia mają rację bytu na sklepowych półkach. Nowa konsola musi dopiero „dojrzeć” i wtedy może zastąpić poprzedniczkę.

Serious Sam 3 wyjdzie latem

Hed, 13 lutego 2011, 10:42

Szef Croteam Roman Ribaric zapowiedział na oficjalnej stronie studia, że Serious Sam 3 zostanie wydany latem tego roku. Pełnoprawnej zapowiedzi produkcji możemy spodziewać się dopiero za jakiś czas.

Magicka dobija do 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Dodatki w drodze

Hed, 13 lutego 2011, 10:33

Mattias Lilja z firmy Paradox ujawnił w rozmowie z serwisem Big Download, że Magicka sprzedała się w nakładzie 200 tysięcy egzemplarzy w ciągu zaledwie 17 dni od premiery. Podobno producent ciekawego tytułu pracuje w pocie czoła nad poprawkami, ale i dodatkową zawartością, wśród której znajdą się zarówno rozszerzenia darmowe jak i płatne.

Zamknięta beta Guild Wars 2 jeszcze w tym roku. Premiera dopiero w 2012?

Hed, 13 lutego 2011, 10:14

W oficjalnym FAQ-u na stronie Guild Wars 2 pojawiła się wzmianka o małych zamkniętych testach, które podobno zostaną przeprowadzone jeszcze w tym roku i pozwolą określić termin rozpoczęcia publicznej bety gry oraz samą datę premiery. To oznacza, że dzieło studia ArenaNet wkracza powoli w finalną fazę produkcji, ale może pojawić się dopiero w przyszłym roku.