Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lutego 2011

Darmowe DLC do Rajdu Polski

Kono, 10 lutego 2011, 19:15

Grupa IQ Publishing – wydawca gry Rajd Polski – poinformowała dzisiaj o wydaniu DLC do pierwszego polskiego tytułu rajdowego na licencji Polskiego Związku Motorowego. Pakiet zawiera zarówno nowe elementy wprowadzone do rozgrywki jak i uaktualnienia, które zdążyły pojawić się od dnia premiery.

Poradnik: Dead Space 2

Redakcja GRYOnline.pl, 10 lutego 2011, 15:05

Oficjalny poradnik do gry Dead Space 2 zawiera przede wszystkim bardzo dokładny opis przejścia wszystkich piętnastu rozdziałów, składających się na kampanię dla pojedynczego gracza. Oprócz solucji w poradniku znalazły się również liczne wskazówki.

Wieści ze świata (Killzone 3, The Darkness II, Sony) 10/02/11

Jiker, 10 lutego 2011, 14:58

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o udanych beta-testach Killzone 3, nowych szczegółach o The Darkness II, sprzedaży konsol Sony w Australii, a także planach wydawniczych dla konsol DS i Wii. Zapraszamy do lektury.

Najlepsi wydawcy 2010 roku według serwisu Metacritic.com

Jiker, 10 lutego 2011, 13:27

Redakcja serwisu Metacritic.com przygotowała interesujący ranking najlepszych wydawców gier 2010 roku. W przygotowaniu zestawienia kluczową rolę odegrały oceny, przyznane poszczególnym produkcjom przez media branżowe z całego świata.

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy Sniper: Ghost Warrior

Jiker, 10 lutego 2011, 12:50

Z informacji przekazanych nam przez firmę City Interactive wynika, że Sniper: Ghost Warrior (PC, X360) – jedna z najgłośniejszych polskich gier ubiegłego roku – przekroczyła liczbę miliona sprzedanych egzemplarzy. Produkcja pokonała tę granicę w siedem miesięcy od chwili debiutu w najważniejszych regionach świata.

Battlefield 3 ze wsparciem dla serwerów dedykowanych

Jiker, 10 lutego 2011, 12:00

Patrick Bach, producent gry Battlefield 3, potwierdził w rozmowie z redakcją magazynu Game Informer, że najnowsza produkcja studia EA DICE w wersji PC oferować będzie szerokie wsparcie dla serwerów dedykowanych.

Cities in Motion w „złocie”

Sarge, 10 lutego 2011, 11:50

Firmy Paradox Interactive oraz Colossal Order wspólnie ogłosiły, że gra Cities in Motion właśnie uzyskała „złoty” status. Tym samym ta nieźle zapowiadająca się strategia ekonomiczna zostanie udostępniona szerszej publiczności jeszcze w tym miesiącu.

Nowe studio przygotuje specjalną platformę sieciową dla serii Call of Duty

Sarge, 10 lutego 2011, 10:55

Popularność cyfrowej zawartości dla serii Call of Duty została udokumentowana choćby za sprawą dopiero ujawnionych wyników sprzedaży pierwszego dodatku DLC do Black Ops. Trochę nie dziwi nas zatem powołanie do życia nowego studia mającego przygotować specjalną platformę sieciową dla wszystkich odsłon cyklu.

Activision Blizzard największym wydawcą gier, ale czy na długo?

Jiker, 10 lutego 2011, 10:50

Koncern Activision Blizzard opublikował szczegóły z raportu finansowego za ostatni kwartał 2010 roku. Wynika z nich, że firma nie uniknęła spadku przychodów, choć cały 2010 rok zakończyła z rezultatem lepszym niż rok wcześniej. Dzięki temu zakończyła go na pierwszym miejscu na liście największych wydawców gier.

Pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops w marcu na PS3 i PC

Sarge, 10 lutego 2011, 10:10

Wydany 1 lutego dodatek First Strike do Call of Duty: Black Ops miał być czasowo dostępny tylko na Xboksie 360. Wygląda na to, że posiadacze tej konsoli nie nacieszą się zbyt długo tą ekskluzywnością, bo właśnie potwierdzono termin przeniesienia rozszerzenia na pozostałe platformy.

Activision wstrzymuje prace nad Guitar Hero i True Crime: Hong Kong

Hed, 10 lutego 2011, 10:08

Firma Activision ogłosiła, że zamierza zrezygnować z kontynuowania serii Guitar Hero oraz wstrzymać prace nad kilkoma innymi, niedochodowymi markami. Decyzja koncernu może oznaczać śmierć gatunku gier korzystających z plastikowych instrumentów, które jeszcze do niedawna stanowiły prawdziwy fenomen i zarabiały ogromne pieniądze.

Co najmniej dwie nowe gry Blizzarda w 2012 roku?

Sarge, 10 lutego 2011, 09:25

Jeśli mieliście nadzieję na tegoroczną premierę takich gier jak StarCraft II: Heart of the Swarm czy Diablo III, to możecie się przeliczyć. Firma Activision Blizzard już teraz przygotowuje nas na to, że obie długo wyczekiwane produkcje mogą nie zdążyć ze swoim debiutem do końca bieżącego roku.

Przedpremierowa wersja Wiedźmina 2 z nowym dodatkiem

Hed, 10 lutego 2011, 08:40

Przedpremierowa edycja Wiedźmina 2 w serwisie Good Old Games właśnie wzbogaciła się o nowy dodatek – pięć ekskluzywnych grafik koncepcyjnych, które są dostępne do ściągnięcia już dzisiaj.

The Dark Eye - Demonicon jest na dobrej drodze

Hed, 10 lutego 2011, 08:37

We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że firma Kalypso Media wykupiła kilka pozostałości licencyjnych po upadającym The Games Company i w ten sposób przejęła prawa do gry Demonicon. Wydawca i producent potwierdził podpisanie praw w sprawie wykorzystania The Dark Eye i oficjalnie zapowiedział powyższy tytuł.