Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2011, 09:45

autor: Kono

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3

Pomimo tego, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds pojawi się w europejskich sklepach dopiero 18 lutego, Capcom już zapowiedziało pakiety DLC do tej gry. Oprócz dodatków zawierających nowych wojowników (Jill Valentine i Shuma-Gorath) japoński deweloper udostępni nam również DLC zawierający specjalny tryb rozgrywki.

Pomimo tego, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds pojawi się w europejskich sklepach dopiero 18 lutego, Capcom już zapowiedział pakiety DLC do tej gry. Oprócz dodatków zawierających nowych wojowników (Jill Valentine i Shuma-Gorath) japoński deweloper udostępni nam również DLC zawierający specjalny tryb rozgrywki.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #1

Tryb, o którym mowa będzie się nazywać „Shadow Mode”. Przypominać on będzie tzw. „duszki” które fani bijatyk mogą pamiętać choćby z Tekken: Dark Resurection wydanego pierwotnie na PSP. Tryb ten pozwoli graczom na odbycie sparingów z wcześniej przygotowanymi wojownikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, której zachowanie wzorowane będzie na stylach gry autentycznych, słynnych zawodników. W związku z tym każdy taki „cień” będzie miał swoje preferencje co do używanych technik i strategii stosowanej podczas pojedynku.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #2

W pierwszym pakiecie, który zostanie dostarczony graczom w marcu, jako wzory sztucznej inteligencji pojawią się twórcy gry. Tak więc, wszyscy chętni, którzy chcieliby zmierzyć się z producentami trzeciej części Marvel vs. Capcom teraz będą mieć do tego okazję (w pewnym sensie). Osobami, które zaszczycą pierwszy pakiet DLC będą: Ryota Niitsuma (główny producent), Akihito Kadowaki (asystent producenta) oraz bliżej nieznany szef działu testerów japońskiej firmy.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #3

Capcom zapowiedział, że kolejne pakiety (podobne do wyżej opisanego) mają się sukcesywnie pojawiać i zawierać będą po trzy drużyny składające się z „wojowników cieni” symulujących prawdziwych zawodników. Jak na razie nie znamy jednak ceny ani przybliżonej daty wydania kolejnych dodatków tego typu.

Przypominamy, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds zadebiutuje 18 lutego na Xbox 360 i PlayStation 3. Czytelnikom zainteresowanym nowym tytułem Capcomu polecamy film z cyklu Gramy! dotyczący tej produkcji, który został przygotowany przez zespół tvgry.pl.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #4
Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #5