Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lutego 2011, 13:20

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: LittleBigPlanet 2

Poradnik prezentuje szczegółowy opis przejścia każdego z etapów głównych oraz wskazówki odnośnie poziomów dodatkowych. Z pomocą poradnika zdobycie wszystkich ukrytych i trudnodostępnych przedmiotów powinno być bezproblemowe.

„LittleBigPlanet 2 to gra, w której możemy zrealizować marzenia z dzieciństwa i tworzyć własne poziomy. Żeby tego dokonać potrzebujemy jednak pokaźnego pakietu przedmiotów, naklejek, dodatków, materiałów i funkcji. W tym poradniku dowiecie się jak zebrać je wszystkie i dzięki temu zaliczyć kampanię gry na 100%.

Poniższy poradnik prezentuje szczegółowy opis przejścia każdego z etapów głównych oraz wskazówki odnośnie poziomów dodatkowych. Z pomocą poradnika zdobycie wszystkich ukrytych i trudnodostępnych przedmiotów powinno być bezproblemowe. Tekst i obrazki zostały uzupełnione filmami zawierającymi wskazówki na temat trudniejszych momentów.” - „Hed”

Poradnik do gry LittleBigPlanet 2

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry LittleBigPlanet 2 w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

LittleBigPlanet 2 - poradnik za SMS