Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2010, 10:30

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zawartość amerykańskiej edycji kolekcjonerskiej gry Assassin's Creed: Brotherhood

Firma Ubisoft ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Assassin’s Creed: Brotherhood szykowanej dla Stanów Zjednoczonych. Póki co nie ma potwierdzenia wydania jej również w Europie.

Firma Ubisoft ujawniła zawartość kolekcjonerskiej edycji gry Assassin’s Creed: Brotherhood szykowanej dla Stanów Zjednoczonych. Póki co nie ma potwierdzenia wydania jej również w Europie.

Zawartość „limitki” na Stary Kontynent została ujawniona już jakiś czas temu (nazwano ją Limited Codex Edition), a tutaj mamy do czynienia z jej amerykańską wersją. Pewne różnice w zawartości obu wydań pozwalają jednak mieć nadzieję, że również to omawiane tutaj stanie się dostępne na europejskim rynku.

Zawartość amerykańskiej edycji kolekcjonerskiej gry Assassin's Creed: Brotherhood - ilustracja #1

Całość zostanie zapakowana w gustowne, czarne pudełko i będzie zawierać szereg dodatków – nie tylko w fizycznej formie, ale także do wykorzystania w samej grze. Pełna zawartość prezentuje się następująco:

  • dwa poziomy do trybu dla jednego gracza;
  • mapa Rzymu;
  • książka ze szkicami i artworkami;
  • dodatkowa płyta zawierająca trailery, ścieżkę dźwiękową, „zajawkę” komiksu Assassin’s Creed oraz filmik przedstawiający proces tworzenia gry;
  • The Harlequin Jack-in-the-Box (dostępna tylko dla klientów sklepu GameStop) lub The Doctor Jack-in-the-Box – jest to pudełko z postacią w środku wyskakującą znienacka.

Daje się zauważyć pewne różnice w zawartości edycji kolekcjonerskich szykowanych na oba kontynenty – w „naszej” brakuje przede wszystkim ostatniego wymienionego wyżej elementu. Wciąż jest jednak niewielka szansa na to, że wyżej podany zestaw trafi również do Europy. Wszystko zależy od stanowiska wydawcy w tej sprawie – nie wiadomo czy planowane są aż trzy wersje gry (łącznie z tą standardową), czy też domyślnie każdy rynek ma dostać coś innego. W ostateczności chętnym pozostanie import „kolekcjonerki” zza oceanu.

Zawartość amerykańskiej edycji kolekcjonerskiej gry Assassin's Creed: Brotherhood - ilustracja #2

Całość trafi do sklepów w dniu amerykańskiej premiery Assassin’s Creed: Brotherhood, czyli 16 listopada bieżącego roku. Cena została ustalona na poziomie 99.99$ (ok. 300zł bez podatku VAT) zarówno dla wersji na PlayStation 3, jak i dla Xboksa 360. Posiadacze komputerów osobistych w tym przypadku muszą obejść się smakiem.

Już teraz w Sklepie GRY-OnLine możecie zamówić kolekcjonerską edycję Assassin’s Creed: Brotherhood przewidzianą na nasz kraj. Całość w wersji na pecety jest u nas dostępna za 149.90 złotych, z kolei posiadacze konsol muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 249.90 złotych. Dodatkowym atutem zamówienia przedpremierowego na wersję dla PlayStation 3 jest otrzymanie klucza umożliwiającego dostęp do beta testów, których start jest przewidziany na 13 września.