Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 października 2012, 17:21

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Gracz na wypasie – kolekcja ubrań Assassin’s Creed

Sama zabawa to dla Ciebie za mało? Lubisz wydawać pieniądze na rzeczy związane z wirtualną rozrywką, ale niekoniecznie kolejne gry? W takim razie oto idealna propozycja - zbyt droga seria ubrań inspirowana serią Assassin's Creed.

Seria Assassin’s Creed jest obecnie jedną z najważniejszych marek firmy wydawniczej Ubisoft. Nie dziwi więc, że poza kolejnymi odsłonami gier wideo pojawiają się produkty poboczne – książki, komiksy, a teraz także ubrania.

Kolekcja ubrań inspirowana grą i to w dodatku ładna. Świat się kończy - 2012-10-29
Kolekcja ubrań inspirowana grą i to w dodatku ładna. Świat się kończy

Większość z Was jest już pewnie w połowie wykrzyczenia „Wielkie mi halo! Mało to firm sprzedaje koszulki związane ze swoimi grami?”. Zgadza się, Ubisoft odkrywa Amerykę po raz drugi. Pozwólcie jednak, że zapytam: kiedy ostatni raz mieliście okazję kupić płaszcz inspirowany światem gry? Domyślam się, że odpowiedź brzmi „nigdy”. Dziś możecie to zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej kolekcji.

Płaszcz akurat jest kiepskim przykładem, bo jest najbrzydszy z całej kolekcji - 2012-10-29
Płaszcz akurat jest kiepskim przykładem, bo jest najbrzydszy z całej kolekcji

Trzeba przyznać, że ubrania są ładne. Do tej pory kupując odzież związaną z grami wideo trzeba było się pogodzić z faktem, że prawdopodobnie będziemy ją nosić głównie w domu, ewentualnie na spotkania dla Anonimowych Graczoholików. Seria inspirowana Assassin’s Creed to naprawdę stylowe ubrania, tu i ówdzie posiadające akcenty, zrozumiałe jedynie dla innych fanów serii.

Ten cardigan natomiast wygląda świetnie - 2012-10-29
Ten cardigan natomiast wygląda świetnie

Niestety kolekcja jest okropnie droga. Oto ceny wybranych produktów:

  • AC DNA Coat – 819,00zł
  • Kingdom Knit Jacket – 406,00zł
  • Ottoman Long Cardigan – 242,00zł
  • Insignia Long Zip Hood – 262,00zł
  • The old world Tshirt – 119,00zł
Hipsterskie t-shirty? Też są - 2012-10-29
Hipsterskie t-shirty? Też są

Pierwsza część serii Assassin’s Creed zadebiutowała w 2007 roku, na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery osobiste. Gra zachwycała grafiką, jednak zarzucano jej wtórność i nudę. Kolejne odsłony przyjmowano jednak bardzo ciepło. Nawet Assassin’s Creed: Revelations, który przez wiele osób odebrany został jako przejaw „odcinania kuponów” ma średnią ocen w serwisie Metacritic 80/100, my natomiast zrecenzowaliśmy go na 9,5/10.