Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360
Okładka Assassin's Creed II: Battle of Forli (PC)

Assassin's Creed II: Bitwa o Forli

Assassin's Creed II: Battle of Forli

Mały dodatek do gry o przygodach zabójcy Ezio. Tym razem bohater musi pomóc w obronie miasta Forli przed atakiem armii braci Orsi. Podczas zabawy poznajemy nowych sojuszników – znane postacie historyczne: Katarzynę Sforzę oraz Niccolo Machiavelliego.

To jest dodatek do gry Assassin's Creed II.

Akcji | TPP | science fiction | skradanki | sandbox | renesans | historyczne

Okładka Assassin's Creed II: Battle of Forli (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

28sty2010

X360 PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battle of Forli to pierwsze rozszerzenie DLC do wydanej w listopadzie 2009 roku doskonale przyjętej gry Assassin's Creed II . Za przygotowanie dodatku odpowiedzialne jest studio deweloperskie Ubisoft Montreal.

Fabuła dodatku koncentruje się na obronie tytułowego Forli. Zadaniem gracza jest odparcie ataku braci Orsi oraz uniemożliwienie Templariuszom dalszej ekspansji. W osiągnięciu tych celów pomocni będą nasi sojusznicy: księżna Katarzyna Sforza oraz Niccolo Machiavelli. Ponadto jako jedno ze „specjalnych wspomnień” zawarto nową sekwencję, w której ponownie mamy okazję zasiąść za sterami skonstruowanej przez Leonarda da Vinci maszyny latającej.

Rozszerzenie wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Starcza na około godzinę zabawy i nie dostarcza niestety nowych lokacji, przeciwników lub broni.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 204 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Assassin's Creed II: Bitwa o Forli

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Assassin's Creed II: Bitwa o Forli

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Gracz na wypasie – kolekcja ubrań Assassin’s Creed
Gracz na wypasie – kolekcja ubrań Assassin’s Creed

wiadomość29 października 2012

Sama zabawa to dla Ciebie za mało? Lubisz wydawać pieniądze na rzeczy związane z wirtualną rozrywką, ale niekoniecznie kolejne gry? W takim razie oto idealna propozycja - zbyt droga seria ubrań inspirowana serią Assassin's Creed.

Pomóż ujawnić szczegóły dotyczące nowej gry z serii Assassin's Creed

wiadomość30 kwietnia 2011

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook cieszą się coraz większą popularnością wśród twórców gier. Tym razem koncern Ubisoft obiecał wyjawić pierwsze konkrety na temat kolejnej odsłony cyklu Assassin's Creed, jeśli wystarczająca liczba osób „polubi” enigmatyczny teaser tej produkcji.

2011 rok bez nowej odsłony cyklu Assassin's Creed
2011 rok bez nowej odsłony cyklu Assassin's Creed

wiadomość8 lipca 2010

Jean-Francois Boivin (associate producer) powiedział na łamach serwisu Eurogamer, że najprawdopodobniej na kolejną – po Brotherhood – odsłonę serii Assassin’s Creed przyjdzie nam trochę poczekać. Według producenta marki do premiery kolejnych przygód Desmonta Milesa oraz jego przodków dojdzie najprędzej w 2012 roku.

Dyrektor kreatywny serii Assassin’s Creed opuszcza Ubisoft
Dyrektor kreatywny serii Assassin’s Creed opuszcza Ubisoft

wiadomość13 czerwca 2010

W działającej pod egidą Ubisoftu drużynie zabójców nie dzieje się dobrze. Jak poinformował serwis Game Informer, dyrektor kreatywny odpowiedzialny za serię Assassin’s Creed opuścił szeregi firmy.

Cartoon Games - odc. 21 - W stogu siana

wiadomość7 kwietnia 2010

X360
PC