Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3
Okładka Assassin's Creed II: Bonfire of the Vanities (X360)
OkładkaAssassin's Creed II: Bonfire of the Vanities (X360)

Assassin's Creed II: Bonfire of the Vanities

Drugi dodatek do gry Assassin's Creed II. Zwiedzamy w nim niedostępną w wersji podstawowej południową dzielnicę Florencji.

To jest dodatek do gry Assassin's Creed II.

Akcji | TPP | science fiction | skradanki | sandbox | renesans | historyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Assassin's Creed II: Bonfire of the Vanities Premiera

18lut2010

X360 PS3

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Bonfire of the Vanities to tytuł drugiego rozszerzenia DLC do wydanej w listopadzie 2009 roku doskonale przyjętej gry Assassin's Creed II . Za przygotowanie dodatku odpowiedzialne jest studio deweloperskie Ubisoft Montreal.

Fabuła rozszerzenia koncentruje się na tytułowym Stosie Próżności. Był to incydent, który faktycznie wydarzył się we Florencji pod koniec XV wieku. Siódmego lutego 1497 roku zwolennicy dominikanina Girolamo Savanaroliego spalili na stosie tysiące przedmiotów, które według kazań duchownego mogły prowadzić do grzechu. Ogień pochłonął książki, dzieła sztuki, lustra, suknie, karty do gry oraz inne „niemoralne rzeczy". Na tle tych wydarzeń przyjdzie nam na przestrzeni ponad dziesięciu nowych wspomnieć ponownie pomagać Niccolo Machiavellemu.

Rozszerzenie wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Dodatek wzbogaca ją nie tylko o nowe zadania do wypełnienia i lokacje do zwiedzania, ale również rozszerza arsenał ruchów Enzio o tzw. spring-jump. Dzięki tej umiejętności u możemy skakać dalej niż kiedykolwiek w przeszłości.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 180 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Assassin's Creed II: Bonfire of the Vanities

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
X360
PS3