Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2011, 14:20

autor: Jiker

Wieści ze świata (L.A. Noire, SOCOM 4, Red Faction) 8/03/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym zwiastunie L.A. Noire, popularności Infinity Blade, sukcesie GDC 2011, dacie premiery Red Faction: Battlegrounds, a także Trofeach w SOCOM 4. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym zwiastunie L.A. Noire, popularności Infinity Blade, sukcesie GDC 2011, dacie premiery Red Faction: Battlegrounds, a także Trofeach w SOCOM 4. Zapraszamy do lektury.

L.A. Noire

Już jutro światło dzienne ujrzy nowy zwiastun prezentujący w akcji przygodową grę L.A. Noire (premiera 20 maja, w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3). Do jego publikacji dojdzie około godziny 18 polskiego czasu.

Wieści ze świata (L.A. Noire, SOCOM 4, Red Faction) 8/03/11 - ilustracja #1

Infinity Blade

Z informacji podanych przez Marka Reina, wiceprezesa Epic Games, wynika, że gra akcji Infinity Blade na iPhone’a zarobiła więcej pieniędzy niż strzelanina Shadow Complex, wydana w połowie 2009 roku na Xboksa 360 (za sprawą Xbox Live Arcade). Oznacza to, że musiała ona sprzedać się w nakładzie co najmniej 1,36 miliona egzemplarzy. Obie produkcje stworzyło studio Chair Entertainment.

Game Developers Conference

25 edycja Game Developers Conference (28 lutego – 4 marca) zakończyła się wielkim sukcesem. Imprezę odwiedziła rekordowa liczba specjalistów i studentów (19 tysięcy). Mogli oni wziąć udział w 450 wykładach/panelach dyskusyjnych/pokazach. Ze względu na świetne wyniki, organizatorzy imprezy nie zwlekali z publikacją wstępnych szczegółów na temat jej przyszłorocznej edycji. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że odbędzie się ona w dnia 5-9 marca 2012 roku.

Red Faction: Battlegrounds

Red Faction: Battlegrounds – samochodowa, wieloosobowa strzelanina będąca spin-offem serii gier akcji Red Faction – trafi do oferty serwisów Xbox Live Arcade i PlayStation Network odpowiednio 5 i 6 kwietnia. Póki co, nie znamy dokładnej ceny produkcji studia Digital Warrington.

Wieści ze świata (L.A. Noire, SOCOM 4, Red Faction) 8/03/11 - ilustracja #2

Rebellion

Brytyjski deweloper Rebellion (Alien vs. Predator) uruchomił oddział, który będzie się zajmować produkcją gier społecznościowych przeznaczonych na Facebooka. Pierwszą z nich będzie pozycja o tytule Evil Genius, nawiązująca zawartością do platformówki sprzed lat. W chwili obecnej trwają beta testy produkcji.

SOCOM 4

Na łamach oficjalnego bloga PlayStation opublikowana została pełna lista Trofeów, jakie użytkownicy PlayStation 3 będą mogli zdobyć w strzelaninie taktycznej SOCOM 4. Pełna wersja produkcji Zipper Interactive zadebiutuje na europejskim rynku 22 kwietnia. W Polsce SOCOM 4 – robiący dodatkowo użytek z kontrolera PlayStation Move – został objęty programem „Lokalizacje 2.0”, a w pracach nad polonizacją wziął udział były dowódca jednostki GROM, Roman Polko.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Hamilton’s Great Adventure

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Crysis 2 - Rozwój w multiplayerze #2

Homefront - Multiplayer Carnage

Yoostar 2 - Terminator

Dynasty Warriors 7 - gameplay

Earth Defense Force: Insect Armageddon

The Fancy Pants Adventures

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Mortal Kombat - Challenge Tower

NASCAR 2011: The Game - Developer Diary – Official Voices

Resistance 3 - Multiplayer Gameplay

Gramy w Gemini Rue Gramy!

Dragon Age II - TV Spot

Hamilton’s Great Adventure

MicroVolts - Open Beta Trailer

Shift 2: Unleashed - Autolog Customisation

Star Wars: The Old Republic - Bounty Hunter

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry