Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2011, 13:52

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Osiągnięcia, taśmy filmowe i pojazdy w grze L.A. Noire

"Poradnik Osiągnięcia zawiera opis wszystkich 55 osiągnięć. Wśród nich znalazły się lokalizacje 50 taśm filmowych wraz z mapami, a także szczegółowy opis 95 pojazdów wzbogacony o sposoby na ich odnalezienie."

„Poradnik do gry L.A. Noire zawiera bardzo dokładny opis przejścia wszystkich 21 prowadzonych śledztw, pozwalając na odkrycie każdego śladu i przeprowadzenie każdego przesłuchania we właściwy sposób. W poradniku nie zabrakło również opisu 40 misji pobocznych, cechujących się mniejszym poziomem skomplikowania i skierowanych w stronę zwolenników stosowania ostrzejszych argumentów.

Założeniem poradnika Osiągnięcia jest udzielenie pomocy przy zdobyciu wszystkich 55 achievementów. Zawiera ponadto lokalizacje 50 taśm filmowych wraz z mapami oraz szczegółowy opis 95 pojazdów wzbogacony o sposoby na ich odnalezienie.” - „Stranger”

Poradnik do gry L.A. Noire

Osiągnięcia do gry L.A. Noire

Poradniki znajdują się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać je posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełne wersje poradników do gry L.A. Noire w formacie PDF dostępne są na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

L.A. Noire - poradnik za SMS

L.A. Noire - Osiągnięcia - poradnik za SMS

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

L.A. Noire

L.A. Noire