Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2011, 13:31

autor: sathorn

Battlefield 3 - porównanie wersji konsolowych i pecetowej

Premiera Battlefielda 3 coraz bliżej. Jeżeli nie wiecie jeszcze, na której platformie zagracie w najnowsze dzieło DICE, to być może pomoże Wam się zdecydować przygotowane w formie wideo porównanie poszczególnych wersji.

Jeden z największych na świecie serwisów poświęconych elektronicznej rozgrywce stworzył porównanie wszystkich dostępnych wersji Battlefielda 3. Dotyczy ono oczywiście jakości wyświetlanej grafiki.

Nie ulega wątpliwości, że Battlefield 3 prezentuje się najlepiej na komputerach osobistych. Pytanie tylko, ilu graczy posiada sprzęt, który pozwoli na wyświetlanie grafiki w takiej jakości. Wersje na konsole wyglądają zasadniczo tak samo, choć dokładniejsza analiza pozwala na wychwycenie kilku różnic – tak na korzyść Xboksa 360, jak i PlayStation 3. Warto jednak pamiętać, że kupno Battlefielda 3 na konsolę firmy Sony wiąże się z nieco szybszym dostępem do publikowanych DLC.

Najnowsza produkcja studia DICE ukaże się w Polsce w pełnej polskiej wersji językowej, na platformy PC, Xbox 360 i PlayStation 3. Battlefield 3 już dzisiaj miał swoją premierę w USA. Do Polskich sklepów trafi 27 października.

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3