Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2011, 11:22

autor: Sarge

Premiera Battlefield 3 w USA. Demo Mass Effect 3 dla nabywców nowych kopii gry

W Stanach Zjednoczonych ukazała się niezwykle oczekiwana strzelanina Battlefield 3. Posiadacze nowych egzemplarzy po wykorzystaniu przepustki Online Pass uzyskają wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnej gry Mass Effect 3.

Na amerykańskim rynku zadebiutował Battlefield 3, czyli jedna z najbardziej oczekiwanych strzelanin tego roku. Okazuje się, że nabywcy nowych egzemplarzy uzyskają wcześniejszy dostęp do dema gry Mass Effect 3.

Pojutrze tytuł ukaże się także w naszym kraju i zostanie wydany przez firmę Electronic Arts Polska. Battlefield 3 będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkich platformach – PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Nic nie stanie jednak na przeszkodzie, aby pozostawić oryginalne głosy, a włączyć jedynie rodzime napisy.

Gra jest dostępna w ofercie Sklepu GRY-OnLine, gdzie możecie zamówić ją przed premierą. Za wersję komputerową zapłacicie 129,90 złotych, z kolei posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 199,90 złotych. Kilka dni temu polski dystrybutor ogłosił, że zamówienia na omawiany tytuł złożyło ponad 23 tysiące graczy.

Produkcja studia EA DICE jak dotąd została zrecenzowana przez kilka zagranicznych serwisów i zbiera bardzo pochlebne opinie. Średnia ocen wersji pecetowej według serwisu Metacritic wynosi obecnie 93 punkty na 100 możliwych. Noty wystawione przez najbardziej popularne portale prezentują się następująco:

 1. GameSpy – 5/5
 2. Game Informer – 9.5/10
 3. Computer & Video Games – 9.2/10
 4. GameTrailers – 9.2/10
 5. IGN – 9/10
 6. Joystiq – 4.5/5

W międzyczasie studio BioWare ogłosiło na oficjalnym forum, że wykorzystanie przepustki Online Pass dostępnej w nowych egzemplarzach gry Battlefield 3 pozwoli uzyskać wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnej Mass Effect 3. Zaoferuje ona rozgrywkę dla jednego gracza oraz opcję multiplayer i ukaże się w styczniu 2012 roku. Dokładna data publikacji dema i inne informacje zostaną ujawnione pod koniec listopada bieżącego roku.

Premiera Battlefield 3 w USA. Demo Mass Effect 3 dla nabywców nowych kopii gry - ilustracja #2

Battlefield 3 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych pierwszoosobowych strzelanin. Gra oferuje kilkugodzinną kampanię dla jednego gracza oraz rozbudowany tryb multiplayer. Wiele osób zamierza kupić tę produkcję właśnie ze względu na rozgrywki sieciowe, w których będą mogli wziąć udział dopiero po wykorzystaniu wspomnianego kodu Online Pass.

Produkcja studia EA DICE charakteryzuje się rewelacyjną oprawą graficzną działającą na silniku Frostbite 2.0. Jego wszystkie zalety docenią przede wszystkim posiadacze najmocniejszych komputerów, bowiem wersje konsolowe z oczywistych względów musiały zostać pod tym względem zubożone. Dodatkowo użytkownicy Xboksa 360 bez dysku twardego muszą zmagać się problemem niskiej jakości tekstur.

 1. Zapowiedź – Raport z beta-testów gry Battlefield 3 – Caspian Border
 2. Zapowiedź – Battlefield 3 – test wersji beta
 3. Zapowiedź – Battlefield 3 – graliśmy w 64-osobowy Podbój na PC!
 4. Zapowiedź – Tryb kooperacji w Battlefield 3 – gamescom 2011
 5. Zapowiedź - E3 2011 - graliśmy w multiplayer!
 6. Gramy w Battlefield 3
 7. Gramy! – Battlefield 3 – gra przeglądarkowa?!
 8. Gramy! – Battlefield 3 Beta PC - wrażenia
 9. Gramy! – GC: Gramy w Battlefield 3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3