Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2011, 20:39

autor: Hed

Battlefield 3 z rekordową liczbą pre-orderów w Polsce. Zobacz nowy zwiastun

Battlefield 3 osiągnął rekordową liczbę zamówień przedpremierowych w Polsce. Taką informację przekazał nam rodzimy oddział firmy Electronic Arts. Produkcja EA DICE zostanie wydana już za tydzień. Z tej okazji wydawca opublikował widowiskowy zwiastun startowy gry.

Firma Electronic Arts Polska poinformowała o rekordowej liczbie zamówień przedpremierowych gry Battlefield 3 w Polsce. Z szacunków wydawcy wynika, że produkcja studia EA DICE została zamówiona przez ponad 23 tysiące osób. Tymczasem w sieci pojawił się nowy, jak zwykle widowiskowy zwiastun strzelanki.

Wydawca gry dodał, że nakład edycji limitowanej w sklepach internetowych jest na wyczerpaniu. W najbliższy weekend otrzymamy też ostatnią szansę, żeby złożyć zamówienia przedpremierowe w tradycyjnych sklepach. W skład tego wydania, które zostanie wycofane ze sprzedaży w poniedziałek, wchodzi metalowe pudełko i pakiet uzbrojenia specjalnego.

Zainteresowanie grą studia EA DICE jest duże – co do tego nie ma wątpliwości. Trudno się dziwić, bo produkcja wygląda naprawdę dobrze. Wystarczy rzucić okiem na zwiastun startowy, prezentujący przedsmak kampanii solowej. Dla wielu osób Battlefield 3 to przede wszystkim multiplayer, którego oczywiście nie zabraknie.

Battlefield 3 zostanie wydany 27 października na pecetach i konsolach (Xbox 360, PlayStation 3).

  1. Battlefield 3 - test wersji beta
  2. Raport z beta-testów gry Battlefield 3 - Caspian Border
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield 3

Battlefield 3