Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2011, 19:18

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic w przedsprzedaży z kilkoma niespodziankami

Gracze, którzy zamówią przedpremierowo grę Star Wars: The Old Republic mogą liczyć na pewne niespodzianki. Twórcy przygotowali takie atrakcje jak: droid treningowy, specjalny pojazd, czy dostęp do ekskluzywnego sklepu. W sieci pojawił się też film prezentujący zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Firma BioWare ogłosiła, że wszystkie osoby, które zamówią przedpremierowo Star Wars: The Old Republic otrzymają pewne niespodzianki w grze. Mówimy o takich dodatkach jak droid treningowy, futurystyczny aparat fotograficzny, czy dostęp do specjalnego sklepu. Producent tytułu pokazał też na filmie atrakcje znajdujące się w edycji kolekcjonerskiej.

Informacja o niespodziankach dla graczy pojawiła się na oficjalnej stronie gry. Osoby zamawiające poszczególne edycje przedpremierowo mogą liczyć na następujące elementy:

  1. Wszystkie pre-ordery – Color Stone – kamień zmieniający kolor miecza świetlnego i pocisków z blasterów na żółto-czarny.
  2. Digital Deluxe Edition - Flare Gun (pistolet strzelający flarami), Training Droid (robot pomagający w walce), HoloDancer (urządzenie dla imprezowiczów), HoloCam (kamera pozwalająca wykonywać obrazki w wysokiej rozdzielczości) oraz STAP (pojazd).
  3. Collector’s Edition – nabywcy tej wersji otrzymają wszystkie elementy przysługujące posiadaczom Digital Deluxe Edition oraz dwa dodatki: Mouse Droid (droid podążający za bohaterem), Collector’s Edition Store (sklep, w którym znajdziemy unikatowe przedmioty).

Wszystkie powyższe ciekawostki zostaną przypisane do konta po wpisaniu odpowiedniego kodu na specjalnej stronie. Po odblokowaniu dodatków będziemy mogli używać ich każdym bohaterem stworzonym na danym koncie. Część przedmiotów została pokazana w poniższym filmie, który poświęcono zawartości edycji kolekcjonerskiej.

Star Wars: The Old Republic zostanie wydany 20 grudnia tego roku na pecetach. Grę można zamawiać między innymi w Sklepie GRY-OnLine.pl. W tym tygodniu mieliśmy okazję pograć w nowe MMO studia BioWare i spisać wrażenia w tej zapowiedzi.

  1. Star Wars: The Old Republic - świeże wrażenia z wersji beta
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic