Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2011, 14:38

autor: Jiker

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Dawn of War II: Retribution) 21/10/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Dawn of War II: Retribution, wynikach Free Realms, zwolnieniach w 2K Marin, a także nowym dystrybutorze gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Commandos Collection

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Commandos Colletion. Zestaw czterech gier możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Cena to 6,99 euro, czyli ok. 31 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Studio Relic Entertainment udostępniło na Steamie trzy nowe dodatki do pecetowej strategii Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution. Są nimi: Last Stand Tau Commander, Chaos Word Bearers Pack oraz Death Korps of Krieg Pack. Koszt nabycia DLC waha się od 5,99 euro do 6,99 euro.

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Dawn of War II: Retribution) 21/10/11 - ilustracja #1

Screen z dodatku Death Korps of Krieg Pack

Free Realms

Firma Sony Online Entertainment poinformowała, że użytkownicy gry MMO Free Realms założyli ponad 20 milionów kont. Z tej okazji każda osoba, która zaloguje się do wirtualnego świata w dniach 21-31 października, otrzyma okolicznościową kurtkę. Z kolei od 24 października do 7 listopada producent zorganizuje serię nowych eventów halloweenowych. Przypominamy, że w produkcję free to play mogą zagrać użytkownicy PC, Maca oraz PlayStation 3.

2K Marin

Australijska redakcja serwisu Kotaku dotarła do nieoficjalnych informacji, wedle których studio 2K Marin dotknęły zwolnienia. Podobno pracę straciło 15 osób. Wieści nie zostały dotąd skomentowane przez firmę 2K Games. Przypomnijmy, że zespół pracuje obecnie nad nową wersją marki XCOM (premiera w przyszłym roku) oraz pomaga ekipie Irrational Games w produkcji BioShock: Infinite.

Batman: Arkham City

Mark Hamill pożegnał się na Twitterze z rolą Jokera, któremu podkładał głos w grach z serii Batman od studia RockSteady (Arkham Asylum i w wydanym w tym tygodniu Arkham City). „Będę za nim tęsknił bardziej, niż jestem to w stanie wyrazić słowami.” Hamill sugerował coś takiego już kilka miesięcy temu, gdy oznajmił, że decyzja w tej sprawie nie należała do niego.

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Dawn of War II: Retribution) 21/10/11 - ilustracja #2

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Spółki Warner Bros. Interactive Entertainment oraz CD Projekt RED ogłosiły podpisanie umowy dotyczącej dystrybucji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsolę Xbox 360 w USA, Kanadzie oraz Meksyku. Umowa z dotychczasowym wydawcą na terenie Ameryki Północnej, czyli Atari została rozwiązana za porozumieniem stron (firma przestanie być dystrybutorem jakichkolwiek produktów CD Projekt RED z końcem roku). Wiedźmin 2 na X360 zadebiutuje w przyszłym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Euro Truck Simulator 2

Max Payne 3

Super Mario 3D Land

Dungeon Defenders

Sword of the Stars 2: The Lords of Winter

Ace Combat: Assault Horizon

WindSlayer 2

Vindictus

UFC Undisputed 3

The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn

Star Wars: The Old Republic

Spiral Knights

Skylanders: Spyro's Adventure

Project Draco

Need for Speed: The Run

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Unity of Command: Stalingrad Campaign - gameplay

The Sims 3: Zwierzaki - zwiastun na premierę

StarCraft II: Wings of Liberty - Starcraft Universe

Rayman Origins - Dragon Trailer

Need for Speed: The Run - Challenge Series

Nano Assault - zwiastun na premierę

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - Andriel

Gemini Wars - teaser

SSX - kulisy produkcji - Himalaje, Alaska, Syberia - PL

Bless - Teaser Trailer

Ben 10: Galactic Racing - zwiastun na premierę

Gramy w Rayman Origins Gramy!

Przygody w Batman: Arkham City Gramy!

Testujemy Off-Road Drive: Rajdy Bezdroży Gramy!

WRC 2 - trailer #3

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.