Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS3PC
Okładka Free Realms (PS3)
OkładkaFree Realms (PS3)

Free Realms

Free Realms to gra MMO, skierowana do młodych odbiorców, a także do ich rodziców. Z założenia korzystać można z niej za darmo, chociaż wiąże się to z przymusowym oglądaniem reklam w czasie grania.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Free Realms Premiera

28kwi2009

PC

29mar2011

PS3

Gry podobne do Free Realms

PlayStation Home

Uwaga: 31 marca 2014 roku serwery gry zostały wyłączone i zaprzestano jej dalszego rozwoju.

Free Realms to gra MMO, skierowana do młodych odbiorców, a także do ich rodziców. Z założenia korzystać można z niej za darmo, chociaż wiąże się to z przymusowym oglądaniem reklam w czasie grania. Płatne są niektóre bonusy i dodatkowe opcje, które nie są jednak niezbędne, żeby w pełni cieszyć się z samej gry.

Na początku użytkownik decyduje o tym, jak będzie wyglądać jego postać. Następnie gracz staje się częścią bajecznego świata - buduje swój dom, zagospodarowuje okolicę etc. Może również przygarnąć psa lub kota. Miłośnicy mocniejszych wrażeń mają możliwość powalczenia z nieprzyjemnymi stworami, które nie są jednak zbyt przerażające. Gracz może sprawdzić się w wielu dyscyplinach – jeździe na lodzie, szachach czy wyścigach samochodzików. Dzięki opcji teleportacji użytkownicy mogą się wzajemnie odwiedzać. Zawsze można też wysłać znajomemu wiadomość lub porozmawiać na czacie.

Grafika jest kolorowa i bajkowa - przypomina film animowany. Postaci poruszają się płynnie, a cala gra jest bardzo dynamiczna. Free Realms to kilka różnych światów, a każdy z nich prezentuje inny styl i inny krajobraz.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5 / 10 na podstawie 60 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,2 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Free Realms

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Free Realms Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • Windows XP/Vista
  • łącze internetowe
PC
PS3