Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka PlayStation Home (PS3)

PlayStation Home PS3

Połączenie najlepszych cech Second Life, serwisu społecznościowego MySpace i wielu innych typowych dla Internetu elementów. Każdy może tu stworzyć swoje wirtualne alter ego, grać z przyjaciółmi, komunikować się etc.

Towarzyskie | TPP | zagraj za darmo | MMO | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka PlayStation Home (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

11grudnia2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Projekt Home to unikalne połączenie najlepszych cech Second Life, internetowego serwisu społecznościowego MySpace i znanego posiadaczom konsoli Xbox 360 systemu nagradzania szczególnych osiągnięć użytkowników. Nie jest to więc typowa gra video, ale wirtualne środowisko, w którym mogą zamieszkać posiadacze PlayStation 3.

Zabawę zaczynamy od stworzenia własnej postaci, która symbolizuje w tym świecie naszą osobę. Dzięki zaawansowanemu kreatorowi bohaterów możemy (choć oczywiście nie musimy) nadawać im wygląd, zbliżony do nas samych. Następnie czeka nas interakcja z innymi graczami – możemy rozmawiać, spędzać wspólnie czas przy prostych grach (takich jak bilard czy klasyczne pozycje znane z automatów coin-up). Możemy przebywać zarówno w miejscach publicznych, gdzie spotyka się wiele osób, jak i zapraszać się wzajemnie do swoich prywatnych pokoi, które da się urządzić zgodnie z własnymi oczekiwaniami kupując nowe meble i inne elementy wystroju. Zapowiedziane, lecz niezrealizowane funkcje to puszczanie muzyki z twardego dysku konsoli, wieszanie na ścianie własnych zdjęć, prezentacja statuetek, symbolizujących trofea za szczególne osiągnięcia, zdobyte podczas zabawy z grami przeznaczonymi dla PlayStation 3. Część z tych elementów zostanie dodana w przyszłości.

Nie da się ukończyć Home – to nie gra z fabułą i misjami, a jedynie istniejąca na serwerach przestrzeń, pozwalająca graczom na komunikację i wspólne spędzanie czasu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.7 / 10 na podstawie 102 głosów czytelników.

Gry podobne do PlayStation Home

Wymagania wiekowe PlayStation Home

odpowiednia dla każdego wieku

PlayStation Home - przedpremierowy test
PlayStation Home - przedpremierowy test

Przed premierą 21 stycznia 2009, 14:13

Zaczynamy w prywatnym apartamencie. Każdy użytkownik ma swój własny, w prezencie od Sony. Przyjemny widok na egzotyczną przystań, szum morza i jeden mały pokoik z zestawem kilku białych mebelków musi nam wystarczyć.