Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka PlayStation Home (PS3)
OkładkaPlayStation Home (PS3)

PlayStation Home PS3

Połączenie najlepszych cech Second Life, serwisu społecznościowego MySpace i wielu innych typowych dla Internetu elementów. Każdy może tu stworzyć swoje wirtualne alter ego, grać z przyjaciółmi, komunikować się etc.

Towarzyskie | TPP | zagraj za darmo | MMO | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PlayStation Home Premiera PS3

11grudnia2008

producent: Sony Interactive Entertainment wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do PlayStation Home

Free Realms

Projekt Home to unikalne połączenie najlepszych cech Second Life, internetowego serwisu społecznościowego MySpace i znanego posiadaczom konsoli Xbox 360 systemu nagradzania szczególnych osiągnięć użytkowników. Nie jest to więc typowa gra video, ale wirtualne środowisko, w którym mogą zamieszkać posiadacze PlayStation 3.

Zabawę zaczynamy od stworzenia własnej postaci, która symbolizuje w tym świecie naszą osobę. Dzięki zaawansowanemu kreatorowi bohaterów możemy (choć oczywiście nie musimy) nadawać im wygląd, zbliżony do nas samych. Następnie czeka nas interakcja z innymi graczami – możemy rozmawiać, spędzać wspólnie czas przy prostych grach (takich jak bilard czy klasyczne pozycje znane z automatów coin-up). Możemy przebywać zarówno w miejscach publicznych, gdzie spotyka się wiele osób, jak i zapraszać się wzajemnie do swoich prywatnych pokoi, które da się urządzić zgodnie z własnymi oczekiwaniami kupując nowe meble i inne elementy wystroju. Zapowiedziane, lecz niezrealizowane funkcje to puszczanie muzyki z twardego dysku konsoli, wieszanie na ścianie własnych zdjęć, prezentacja statuetek, symbolizujących trofea za szczególne osiągnięcia, zdobyte podczas zabawy z grami przeznaczonymi dla PlayStation 3. Część z tych elementów zostanie dodana w przyszłości.

Nie da się ukończyć Home – to nie gra z fabułą i misjami, a jedynie istniejąca na serwerach przestrzeń, pozwalająca graczom na komunikację i wspólne spędzanie czasu.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 70 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.7 / 10 na podstawie 102 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe PlayStation Home: Odpowiednia dla każdego wieku.