Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2011, 13:15

autor: Jiker

Wieści ze świata (Battlefield 3, Super Mario 3DS, Magicka) 21/04/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie premiery Super Mario 3DS, dodatkowych przedmiotach do Battlefield Play4Free, darmowym przygodom Alicji w zestawie Alice: Madness Returns, a także wielkiej aktualizacji PlayStation Home. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie premiery Super Mario 3DS, dodatkowych przedmiotach do Battlefield Play4Free, darmowym przygodom Alicji w zestawie Alice: Madness Returns, a także wielkiej aktualizacji PlayStation Home. Zapraszamy do lektury.

Rocksmith

Gra muzyczna Rocksmith (PC, X360, PS3) – robiąca użytek z prawdziwych gitar – powstaje na bazie silnika graficznego Gamebryo. Narzędzie znalazło dotąd zastosowanie w ponad 300 tytułach, w tym w Epic Mickey, LEGO Universe, Bully, Warhammer Online: Age of Reckoning oraz Civilization Revolution. Do premiery produkcji firmy Ubisoft dojdzie pod koniec tego roku.

Alice: Madness Returns

Przedstawiciele Electronic Arts potwierdzili, że w pudełku z konsolowymi wersjami Alice: Madness Returns zawarty zostanie jednorazowy kod umożliwiający pobranie darmowej wersji pierwszej odsłony przygód Alicji w wydaniu Americana McGee. Jednocześnie, osoby, które nabędą grę w drugim obiegu, będą mogły zakupić i pobrać produkcję po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 800 punktów Microsoftu lub 7,99 euro.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Super Mario 3DS, Magicka) 21/04/11 - ilustracja #1

Super Mario 3DS

Shigeru Miyamoto powiedział w wywiadzie dla francuskiego serwisu Gameblog, że zrobiłby wszystko, by Super Mario 3DS trafiło na Nintendo 3DS jeszcze w tym roku. Co prawda, jego wypowiedź nie stanowi jeszcze potwierdzenia daty debiutu gry, ale z pewnością przybliża nas do chwili jej ujawnienia. Być może stanie się to podczas czerwcowych targów E3, na których Super Mario 3DS doczeka się obszernej zapowiedzi.

Magicka

26 kwietnia studio Arrowhead Games udostępni dwie nowe mapy do trybu Challenge zaskakującej gry Magicka. Lokacje Marshlands oraz Caverns normalnie kosztowałyby 1,99 dolara, ale wydawca, firma Paradox Interactive, postanowił podarować jedną za darmo. Gracze mogą wybrać na Facebooku, którą z nich spotka ten zaszczyt.

Battlefield 3

Osoby, które zdecydują się zamówić przedpremierowo Battlefielda 3 przez EA Store (w cenie 149 złotych), otrzymają dostęp do dwóch ekskluzywnych przedmiotów do darmowego Battlefield Play4Free. Są nimi: strzelba bojowa oraz beret.

PlayStation Home

Firma Sony Computer Entertainment przeprowadziła aktualizację usługi PlayStation Home do wersji 1.50. Za jej sprawą wprowadziła do funkcjonalności serwisu wiele nowych rozwiązań, w tym multiplayer rozgrywany w czasie rzeczywistym, fizykę (podstawowe elementy Havoka), a także liczne usprawnienia silnika graficznego.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Portal 2 X360

Portal 2 PS3

Warhammer 40,000: Space Marine

Motorstorm Apokalipsa

Serious Sam 3

The Fancy Pants Adventures

Outland

Cargo! Quest for Gravity PC

Anarchy Reigns

Młody Doktor 3: Lecznica dla zwierząt

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Final Fantasy IV Complete Collection - trailer

Kinect Sports - Calorie Challenge DLC

RACE '07: The WTCC Game - GT Power Pack

Przed seansem #17 - DOBRE zwiastuny! video magazyn

F.3.A.R w 6 szybkich punktach video zapowiedź

Facepalm - portal na mortal video magazyn

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - kulisy produkcji – rozwój postaci i przedmiotów

Trackmania 2 - teaser

The Fancy Pants Adventures - zwiastun na premierę

Inversion - trailer #1

Anarchy Reigns - postacie: Nikolai

Shift 2: Unleashed - Legends Pack

Call of Duty: Black Ops - Escalation DLC (PL)

Mortal Kombat - Legacy #2 (PL)

Operation Flashpoint: Red River – kulisy produkcji (PL)

gry