Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 kwietnia 2011

Twój xboksowy awatar bohaterem gry The Avatar Legends

Olek, 10 kwietnia 2011, 14:18

Matt Davis, czyli jednoosobowa załoga studia BakersCrest, pracuje nad nietypową grą z gatunku action RPG. Bohaterami The Avatar Legends mają być xboksowe awatary graczy. Gra ukaże się w pod koniec miesiąca i poza 10-godzinną kampanią solową oferować ma w pełni funkcjonalny tryb multiplayer oraz edytor poziomów.

DiRT 3 z imprezowymi trybami zabawy wieloosobowej

Hed, 10 kwietnia 2011, 13:45

Producenci gier starają się za wszelką cenę urozmaicić swoje dzieła, aby zainteresować jak największą grupę odbiorców. Ekipa pracująca nad DiRT 3 znalazła sposób na przyciągnięcie uwagi osób, które zwykle nie przepadają za wyścigami rajdowymi, ale lubią bawić się ze znajomymi. W produkcji pojawią się trzy imprezowe tryby rozgrywki wieloosobowej.

Angry Birds podbijają PlayStation Network

Hed, 10 kwietnia 2011, 13:17

Angry Birds to jedna z lepiej skrojonych produkcji casualowych ostatnich lat, więc jej popularność na iPhone’a i iPadach nie dziwi. Okazuje się, że siła marki jest większa niż przypuszczaliśmy. Wersja gry na PlayStation Network także cieszy się ogromnym zainteresowaniem i podobno została najlepiej sprzedającym się produktem w historii usługi.

Cartoon Wars - odc. 26 - Podwójna

Otis, 10 kwietnia 2011, 13:00

Pierwsze konkrety na temat Deadliest Warrior: Legends i Ugly American: Apocalypsegeddon

Olek, 10 kwietnia 2011, 12:30

Niedawno utworzone studio deweloperskie 345 Games pracuje już na pełnych obrotach. Ekipa kierowana przez Dana Yanga, wiceprezesa MTV Networks Entertainment Group, zamierza w połowie lipca udostępnić poprzez PlayStation Network i Xbox Live Arcade sequel bijatyki Deadliest Warrior: The Game. W sierpniu w ofercie obu usług pojawi się także strzelanina Ugly Americans: Apocalypsegeddon.

Nowy zwiastun gry Rage prezentuje arsenał

Hed, 10 kwietnia 2011, 11:48

Odpowiedni arsenał to jeden z najważniejszych aspektów strzelanek pierwszoosobowych – wiedzą o tym doskonale weterani z id Software, pracujący obecnie nad grą Rage. W nowym zwiastunie konsolowej i pecetowej produkcji przedstawiono karabiny, strzelby i inne śmiercionośne zabawki, jakie gracze dostaną do rąk we wrześniu tego roku.

EyePet doczeka się kompana

Olek, 10 kwietnia 2011, 11:11

Ulubiony wirtualny zwierzak małoletnich użytkowników konsoli PlayStation 3 będzie miał towarzystwo. Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się zapowiedź gry EyePet & Friends, która na sklepowe półki trafi w drugiej połowie tego roku. Deweloperzy z londyńskiego studia firmy Sony Computer Entertainment przekonują, że graczy czeka podwójna dawka zabawy.