Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 kwietnia 2011

Zmiana terminu premiery Brink

What3ver, 11 kwietnia 2011, 19:37

Jakiś czas temu informowaliśmy o premierze gry Brink, przygotowywanej przez firmę Splash Damage. Dzisiejszy dzień przyniósł kolejną informację na temat tego tytułu. Okazuje się, że zabawa rozpocznie się tydzień wcześniej.

Pracownik Rocksteady na spowiedzi. Nowe informacje o Batman: Arkham City

Kono, 11 kwietnia 2011, 18:31

Dax Ginn – pracownik studia Rocksteady (Batman: Arkham Asylum) – w rozmowie z serwisem ComputerAndVideoGames.com wyjawił kilka ciekawych informacji dotyczących gry Batman: Arkham City.

Pełne prawa do marki Gothic wrócą do Piranha Bytes

Soviet, 11 kwietnia 2011, 17:50

Na stronie czeskich fanów serii Gothic pojawił się ciekawy wywiad z jednym z założycieli studia Piranha Bytes. Mike Hoge odpowiada w nim na wiele pytań, dotyczących zarówno flagowej serii niemieckiego producenta, jak i kondycji gier RPG w ogóle. Szczególnie interesujące dla wszystkich fanów przygód Bezimiennego jest ostatnie pytanie, w którym Mike deklaruje, że JoWood stracił już prawa do marki.

Rynek gier społecznościowych wciąż rośnie i rosnąć będzie

sathorn, 11 kwietnia 2011, 17:01

Ponad 250 milionów osób gra regularnie w gry społecznościowe, m.in. stworzone przez Zynga, facebookowe superprodukcje – FarmVille i CityVille. Ta ogromna masa graczy, w dużej mierze niedzielnych, tworzy niesłychanie dynamiczny rynek.

Dragon Age III z trybem multiplayer?

Kono, 11 kwietnia 2011, 17:01

Pomimo tego, że Dragon Age II zadebiutował na półkach sklepowych ledwo miesiąc temu, to już dzisiaj dotarły do nas pierwsze przecieki dotyczące kontynuacji tego tytułu. W trzeciej części cyklu, być może pojawi się tryb wieloosobowy.

Wieści ze świata (Dungeon Siege III, Team Fortress 2, RACE '07) 11/04/11

Jiker, 11 kwietnia 2011, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku STCC The Game 2, darmowych egzemplarzach Dungeon Siege I i II, sukcesie Valve i użytkowników Team Fortress 2, a także pomyśle na darmowe gry w ofercie Xbox Live. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (11 – 15 kwietnia)

Hed, 11 kwietnia 2011, 12:56

Ten tydzień premierowy należy zdecydowanie do gier taneczno-imprezowych. Propozycję tego typu otrzymają zarówno posiadacze pecetów (Dance Party Radio WAWA), jak i konsol (Dance on Broadway, Michael Jackson: The Experience). Dwie ciekawe produkcje trafią też na konsolę PSP – chodzi oczywiście o Patapon 3 i The 3rd Birthday.

Co w Blizzardzie piszczy? - część 22

Sigmar, 11 kwietnia 2011, 12:40

Świat Sanktuarium i sektor Koprulu wypełnia relatywny spokój i cisza, w czasie, gdy mieszkańcy Azeroth bombardowani są co chwilę kolejnymi informacjami na temat ich ulubionej gry. W związku z niewielką ilością nowości dotyczących Diablo III, oraz StarCraft II: Wings of Liberty, postanowiliśmy wydać to podsumowanie dopiero wtedy, kiedy materiał dotyczący tych tytułów będzie można uznać za „satysfakcjonujący” (chociaż uważamy, że satysfakcjonującą informacją w przypadku Diablo III, byłaby data rozpoczęcia beta testów - tej niestety nie mamy).

Wstrzymano prace nad BloodRayne na 3DS-a

Sarge, 11 kwietnia 2011, 12:10

Ostatnia zapowiedź gry BloodRayne: Betrayal zaskoczyła wielu graczy tym bardziej, że będzie to tytuł przeznaczony tylko do cyfrowej dystrybucji. Mało kto jednak pamięta, że nie jest to jedyna odsłona przygód seksownej wampirzycy, jaka była w ostatnim czasie przygotowywana.

Crysis 2 ulega Zumbie. Top 10 UK (3 - 9 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2011, 11:51

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 3 a 9 kwietnia.

Nowe wieści o Uncharted 3

Hed, 11 kwietnia 2011, 11:21

Pustynne krajobrazy nie raz pojawiały się w grach i zawsze stanowiły spore wyzwanie technologiczne dla producentów. Twórcy Uncharted 3 zamierzają podnieść poprzeczkę w tym aspekcie i przy okazji wprowadzić do serii sporo nowych rozwiązań. O pomysłach studia Naughty Dog napisano w najnowszym numerze magazynu Official Playstation Magazine.

Bank Światowy o multimilionowych przychodach z handlu wirtualną walutą

Sarge, 11 kwietnia 2011, 10:30

Dla wielu z Was gry MMO to forma rozrywki i sposób na spędzanie wolnego czasu. Czy zastanawialiście się jednak nad tym, że są na świecie osoby, które czerpią z tego niemałe zyski? Ciekawe dane w tej sprawie przedstawił w swoim raporcie Bank Światowy (ang. World Bank).

Portal 2 na przedpremierowym finiszu. Top 10 cyfrowej dystrybucji (4-10 kwietnia)

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2011, 09:17

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive.eu i Steam. Wyniki obejmują okres od 4 do 10 kwietnia.

Plotki o drugim DLC do Fallout: New Vegas

Hed, 11 kwietnia 2011, 09:05

Kiedy tylko firma Bethesda napomknęła o DLC do Fallout: New Vegas wiedzieliśmy, że możemy spodziewać się co najmniej kilku dodatków. Pierwszy z nich, czyli Dead Money pojawił się w grudniu ubiegłego roku na Xboksie 360, a później na pecetach i PlayStation 3. Według serwisu Duck and Cover drugie rozszerzenie nosi nazwę Honest Heart i zostanie ujawnione wkrótce.