Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2011, 14:59

autor: Jiker

Wieści ze świata (Dungeon Siege III, Team Fortress 2, RACE '07) 11/04/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku STCC The Game 2, darmowych egzemplarzach Dungeon Siege I i II, sukcesie Valve i użytkowników Team Fortress 2, a także pomyśle na darmowe gry w ofercie Xbox Live. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze dodatku STCC The Game 2, darmowych egzemplarzach Dungeon Siege I i II, sukcesie Valve i użytkowników Team Fortress 2, a także pomyśle na darmowe gry w ofercie Xbox Live. Zapraszamy do lektury.

STCC The Game 2

Na Steamie zadebiutowało rozszerzenie STCC The Game 2 do gry wyścigowej RACE ’07: The WTCC Game. Kosztuje ono 9,99 euro i rozbudowuje produkcję studia SimBin o mistrzostwa 2010 Swedish Touring Car Championship oraz Scandinavian Touring Car Cup. W sumie w STTC2 znalazło się osiemnaście aut podzielonych na dwie klasy oraz sześć tras, w tym: Jyllandsringen, Falkenberg, czy Ring Knutstorp.

Dungeon Siege III

David Hoffman, główny producent gry action/cRPG Dungeon Siege III poinformował, że osoby, które zamówią pecetową wersję produkcji studia Obsidian Entertainment na Steamie, otrzymają w ramach prezentu darmowe egzemplarze dwóch pierwszych odsłon serii. Oba tytuły zostaną dostosowane do działania na najnowszych systemach operacyjnych firmy Microsoft. DSIII zadebiutuje w Europie 17 czerwca. Gra zostanie wydana jednocześnie na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Dungeon Siege III, Team Fortress 2, RACE '07) 11/04/11 - ilustracja #1

Team Fortress 2

Specjalna kwesta, za sprawą której firma Valve i użytkownicy Team Fortress 2 mogli wesprzeć Japończyków poszkodowanych w niedawnym trzęsieniu ziemi, uzbieranych zostało ponad 430 tysięcy dolarów. Akcja została zakończona 6 kwietnia i trwała dwa tygodnie. Gracze mogli przeznaczyć na ten szczytny cel 7,99 dolarów, 19,99 dolarów lub 99,99 dolarów, stając się jednocześnie posiadaczami jednego z trzech nakryć głowy, inspirowanych klimatami kojarzonymi z Krajem Kwitnącej Wiśni.

Xbox Live

Koncern Microsoft rozważa możliwość otwarcia usługi Xbox Live na produkcje typu Free-2-Play, donosi serwis IGN. Według wstępnych założeń, pierwsze z nich miałyby trafić do oferty Xbox Live na początku przyszłego roku. Oczywiście, nie byłyby to gry w pełni darmowe. Zgodnie z panującymi obecnie trendami wyposażono by je w mikrotransakcje, pozwalające graczom na kupowanie różnego rodzaju dodatków i przedmiotów specjalnych, uatrakcyjniających rozgrywkę.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Red Faction: Armageddon X360

Red Faction: Armageddon PC

Battlefield 3

Airline Tycoon 2

Battle Slots

Cars 2: The Video Game

Warp

Wildlife Park 3

Alice: Madness Returns

BurgerTime HD

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w World of Tanks Gramy!

Krótka partyjka w WWE All Stars Gramy!

Przegląd tygodnia - Nibyprzegląd konkursowy! video magazyn

Gramy! Extra - Wiedźmin 2 Gramy!

Duke Nukem Forever - kobiety Duke'a

L.A. Noire

Operation Flashpoint: Red River – kulisy produkcji#2 (PL)

Duke Nukem Forever - kulisy produkcji - historia (PL)

Warhammer 40,000: Space Marine – kulisy produkcji – uniwersum (PL)

Age of Conan: Narodziny Zabójcy Bogów

The Secret World

Fight Night Champion - DLC Trailer

Tiger Woods PGA TOUR 12: The Masters

Ridge Racer Unbounded

Virtua Tennis 4 - Kinect Trailer

gry