Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 kwietnia 2011

Czy twórcy Sniper: Ghost Warrior 2 boją się konkurencji?

Olek, 14 kwietnia 2011, 16:43

Akcjonariusze firmy City Interactive z niepokojem odebrali informację o przesunięciu, zapowiadanej na III kwartał bieżącego roku, premiery gry Sniper: Ghost Warrior 2. W ciągu ostatnich pięciu sesji na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych notowania spółki spadły o ponad 16%. Pod znakiem zapytania stoją też kilkudziesięciomilionowe zyski, jakie firma miała zanotować w tym roku...

Konferencja o Wiedźminie 2 – zabezpieczenia, nowy fragment gry i inne

Hed, 14 kwietnia 2011, 16:08

Na konferencji CD Projektu pokazano nowy fragment rozgrywki z Wiedźmin 2: Zabójcy Królów i zapewniono, że premiera tytułu będzie największym wydarzeniem tego typu w Polsce. Producent ujawnił też szczegóły zabezpieczeń, których możemy spodziewać się w grze i opowiedział o atrakcjach, jakie czekają na największych fanów serii

CD Projekt pod własnym szyldem

Olek, 14 kwietnia 2011, 14:00

Adam Kiciński i Marcin Iwiński, czyli członkowie zarządu Optimus S.A., skierowali wniosek do Walnego Zgromadzenia akcjonariuszy w sprawie podjęcia uchwały o „zmianie firmy Spółki”. Mówiąc bardziej zrozumiałym językiem, twórcy sukcesu CD Projektu chcą, by firma funkcjonowała jako CD Projekt S.A., a swoją propozycję uzasadniają planami rozwojowymi.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, Bulletstorm, Duke Nukem Forever) 14/04/11

Jiker, 14 kwietnia 2011, 13:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżkach dźwiękowych do Bulletstorm i Kane & Lynch 2, historii Duke Nukem Forever, a także narzędziach moderskich do Call of Duty: Black Ops. Zapraszamy do lektury.

Gry rządzą przemysłem rozrywkowym w Wielkiej Brytanii

Kono, 14 kwietnia 2011, 13:44

Z raportu grupy Entertainment Retailers Association opublikowanego przez serwis MCVUK.com wynika, że najpopularniejszym ubiegłorocznym produktem przemysłu rozrywkowego w Wielkiej Brytanii była gra komputerowa.

F.3.A.R. w Polsce z możliwością wyboru wersji językowej

Sarge, 14 kwietnia 2011, 13:30

Firma Cenega oficjalnie potwierdziła datę premiery pierwszoosobowej strzelaniny F.3.A.R. w Polsce. Przy okazji dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat wersji językowej, w jakiej gra zostanie u nas wydana.

Serial Mortal Kombat: Legacy po polsku

Kono, 14 kwietnia 2011, 12:16

Miniserial internetowy – Mortal Kombat: Legacy – zadebiutował w sieci dwa dni temu. Jednakże pełną przyjemność z oglądania go mogły czerpać tylko osoby władające językiem angielskim. Pozostali musieli obejść się smakiem. Postanowiliśmy więc wyjść z pomocną ręką do fanów serii Mortal Kombat nie operujących biegle językiem Szekspira i zaoferować przetłumaczony pierwszy odcinek.

Kolejne przecieki o Burnout Crash

Sarge, 14 kwietnia 2011, 10:45

W zeszłym tygodniu na łamach strony Australian Classification Database (australijskiej organizacji przyznającej grom kategorie wiekowe) pojawił się wpis poświęcony produkcji o tytule Burnout Crash. Wtedy nic nie wiedzieliśmy na jej temat, co postanowili nadrobić redaktorzy serwisu Joystiq.

BioWare pracuje nad Jade Empire 2?

Kono, 14 kwietnia 2011, 10:45

Rafael Brown, pracujący obecnie jako główny designer w firmie id Software, poinformował na swoim profilu LinkedIn, że wśród niewydanych tytułów, nad którymi miał okazje pracować, było Jade Empire 2.

Fable III - zmiany w wersji pecetowej

Adrian Werner, 14 kwietnia 2011, 10:16

Od dnia premiery pecetowej wersji Fable III dzieli nas już tylko trochę ponad miesiąc. Okazuje się, że edycja komputerowa w kilku ważnych punktach będzie się znacząco różniła od konsolowego pierwowzoru.

Borderlands taniej na Steamie

sathorn, 14 kwietnia 2011, 10:06

Czternasty kwietnia, to kolejny dzień przecen gier 2K Games na Steamie, a zarazem okazja by nabyć produkty z serii Borderlands za 25% standardowej ceny. Najwięcej oszczędzimy kupując oddzielnie podstawową wersję gry i dodatki. Jeżeli jednak zdecydujecie się na wersję GOTY dołączycie tym samym do Duke Nukem Forever: First Access Club, co zagwarantuje Wam dostęp do ekskluzywnych materiałów związanych z nowym Duke’m, oraz będziecie mieli okazję wcześniej pograć w demo.

Nowy SSX na początku 2012 roku

Sarge, 14 kwietnia 2011, 09:50

Pierwszy zwiastun SSX: Deadly Descents sugerował nam, że gra będzie utrzymana w bardziej poważnej stylistyce niż poprzednie części. Ujawniane ostatnio informacje na jej temat nieco weryfikują te poglądy, a twórcy zdają się być także na coraz bardziej zaawansowanym etapie produkcji, gdyż właśnie ogłoszono datę premiery tej pozycji.

O współpracy Steam i PlayStation 3 na przykładzie Portal 2

Kono, 14 kwietnia 2011, 09:44

Firma Valve najwyraźniej przyjęła ostatnimi czasy strategię, która mówi, że dzień bez informacji o Portal 2 jest dniem straconym. Wczoraj informowaliśmy Was o darmowych dodatkach do niezależnych gier, które są częścią promocji nowego tytułu od Valve, a we wtorek o drugiej części komiksu. Dzisiaj natomiast Doug Lombardi wyjawił na blogu PlayStation, jak wyglądać będzie działanie serwisu Steam na ko

Pierwszy zwiastun Risen 2: Dark Waters

Sarge, 14 kwietnia 2011, 09:20

Ostatnio w sieci pojawiło się sporo informacji na temat Risen 2: Dark Waters – kontynuacji gry cRPG stworzonej przez studio Piranha Bytes, producenta pierwszych części Gothica. Teraz udostępniono zapowiadający ją zwiastun.

Cartoon Games - odc. 47 - Chwyt marketingowy
Cartoon Games - odc. 47 - Chwyt marketingowy

Otis, 14 kwietnia 2011, 08:45