Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 kwietnia 2011

Capcom zapowiada kolejną iterację Dead Rising

What3ver, 12 kwietnia 2011, 19:33

Fani serii Dead Rising z pewnością pamiętają niejakiego Franka Westa. Osoba o tym imieniu i nazwisku była głównym bohaterem pierwszej części gry, wydanej na Xboksa 360. Ci, którzy nieco zapomnieli o wyżej wspomnianym powinni niezwłocznie przypomnieć sobie jego losy, gdyż zagracie nim w... Dead Rising 2: Off the Record – najnowszym dziele Blue Castle Games.

Dragon’s Dogma - nowe RPG Capcomu na początku przyszłego roku

Soviet, 12 kwietnia 2011, 19:10

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym projekcie Capcomu, o którym więcej informacji miał przynieść kwietniowy numer Famitsu. Dziś szczegóły na temat tego projektu są już ogólnodostępne.

Startuje otwarta beta Mythosa

Rock Alone, 12 kwietnia 2011, 16:21

O Mythosie wspominaliśmy już kilka razy, a teraz mamy ku temu kolejną okazję. Dzisiaj ruszyła otwarta beta gry i jeśli do tej pory nie mieliście szansy wyrobić sobie zdania na temat rozgrywki, to teraz jest doskonały moment.

Wieści ze świata (Total War: SHOGUN 2, Portal 2, White Knight Chronicles) 12/04/11

Jiker, 12 kwietnia 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Total War: SHOGUN 2, nowym formacie płyty DVD dla Xboksa 360, a także drugiej części komiksu wprowadzającego do Portal 2. Zapraszamy do lektury.

The Sims: Średniowiecze wciąż na szczycie. Top Empik - tydzień 15

Przemysław Zamęcki, 12 kwietnia 2011, 13:58

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 166 salonów z okresu pomiędzy 4 a 10 kwietnia.

Battlefield: Bad Company 2 i FIFA 11 lądują w tanich seriach

sathorn, 12 kwietnia 2011, 13:55

Dwie odsłony flagowych serii Electronic Arts od dzisiaj dostępne są w niższej cenie. Mowa o Battlefield: Bad Company 2, wielokrotnie nagradzanym shooterze stworzonym przez studio DICE, oraz FIFA 11, najnowszej odsłonie niesłychanie popularnej i wysoko cenionej serii, znanej wszystkim fanom piłki nożnej.

Polski Sniper: Ghost Warrior 2 opóźniony

Hed, 12 kwietnia 2011, 12:13

Firma City Interactivie opóźniła o kilka miesięcy grę Sniper: Ghost Warrior 2, która miała pojawić się na rynku w trzecim kwartale tego roku. Producent tłumaczy, że decyzja o przesunięciu premiery wynika z chęci zapewnienia jak najwyższej jakości tytułu. To nie koniec wieści z polskiego obozu. W tym miesiącu do sklepów trafi pierwsza odsłona serii w wersji na PlayStation 3.

Milion egzemplarzy Super Street Fighter IV 3DS w sklepach

Kono, 12 kwietnia 2011, 11:30

Firma Capcom ogłosiła dzisiaj, że Super Street Fighter IV 3DS, czyli jej pierwsza gra wydana na najnowszą przenośną konsolę Nintendo, trafiła do sklepów w nakładzie miliona egzemplarzy. Tym samym, produkt japońskiego dewelopera jest, jak na razie, jedynym tytułem na 3DS, któremu udało się osiągnąć ten imponujący rezultat.

Twórcy Alana Wake'a rzucają wyzwanie autorom L.A. Noire

Kono, 12 kwietnia 2011, 10:45

Według raportu przedstawionego przez przedstawicieli magazynu Egde, szykuje nam się wielki pojedynek w ramach technologii pozwalającej na realistyczną animację twarzy postaci w grach komputerowych. W szranki stanie firma Rockstar (wydawca L.A. Noire) oraz fiński zespół Remedy Entertainment (odpowiedzialny za takie tytuły jak Alan Wake i Max Payne).

Tablety służą swoim użytkownikom głównie do grania

sathorn, 12 kwietnia 2011, 10:44

Faktem jest, że obecne na rynku tablety oferują szeroką gamę zastosowań. Rozwój technologii sprawił, że w urządzeniu niewiele większym od książki kryje się moc obliczeniowa, której nie powstydziłby się laptop sprzed zaledwie kilku lat. Ale jak wykazują najnowsze badania przeprowadzone przez Google, tablety służą głównie do grania.

Kolejna część serii Tony'ego Hawka w 2012 roku?

Sarge, 12 kwietnia 2011, 10:40

Po słabej sprzedaży Tony Hawk: SHRED wydawało się, że nie doczekamy się już kolejnych odsłon słynnej serii gier skaterskich. Spekulacje szybko uciął sam Tony Hawk. Teraz zdradza on, kiedy możemy spodziewać się jej powrotu.

Drugie DLC do Call of Duty: Black Ops już oficjalnie

Adrian Werner, 12 kwietnia 2011, 10:11

Sukces pierwszego DLC do Call of Duty: Black Ops sprawił, że ujawnienie kolejnego dodatku było jedynie kwestią czasu. Już jakiś czas temu pisaliśmy o spekulacjach na ten temat, które teraz zostały wreszcie oficjalnie potwierdzone.

Super Street Fighter IV także na PC?

Sarge, 12 kwietnia 2011, 09:45

Super Street Fighter IV ukazał się tylko na konsolach i automatach, mimo że czwarta część bijatyki od Capcom zawitała również na pecetach. Okazuje się jednak, że debiut jej usprawnionej wersji na tej platformie nadal jest możliwy.

Hakerzy kontra Sony - koniec sądowej batalii

Kono, 12 kwietnia 2011, 09:22

Wszystko wskazuje na to, że sprawa sądowa tocząca się pomiędzy firmą Sony a Georgem 'Geohot' Hotzem, który złamał zabezpieczenia Playstation 3, dobiegła końca. Obydwie strony ogłosiły ugodę, jednak słynny haker nie zamierza przerywać swojej osobistej walki z gigantem.

Mafia tańsza na Steamie o 75%

Sarge, 12 kwietnia 2011, 09:15

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się promocja, która powinna zainteresować wielu graczy. Codziennie od 11 do 14 kwietnia obniżki doczekają się kolejne produkcje od 2K Games. Na pierwszy ogień poszła seria Mafia ze wszystkimi dodatkami DLC.