Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 kwietnia 2011

12 minut filmu z gameplay'em Battlefield 3

Olek, 16 kwietnia 2011, 20:01

Ekipa studia EA DICE wciąż czeka na milionowego użytkownika serwisu społecznościowego Facebook, który „polubi” profil serii Battlefield. Na zachętę deweloperzy udostępnili dziś ponad 12-minutowy fragment rozgrywki z Battlefield 3. Równocześnie na oficjalnej stronie cyklu pojawiła się wiadomość o rozpoczętej przedsprzedaży Edycji Limitowanej FPS-a.

Jakie tryby multiplayer znajdziemy w F.3.A.R.

Adrian Werner, 16 kwietnia 2011, 13:54

Od dnia premiery F.3.A.R. dzieli nas już tylko trochę ponad miesiąc. Najwyższa więc pora byśmy dowiedzieli się, jakie tryby multiplayer zaoferuje ta gra.

Battlestar Galactica Online doczekała się miliona zarejestrowanych kont

Hed, 16 kwietnia 2011, 12:45

Firma Bigpoint poinformowała, że w ciągu sześciu tygodni od startu otwartej bety darmowej gry przeglądarkowej Battlestar Galactica Online, gracze stworzyli ponad milion kont na jej potrzeby. W tej kosmicznej strzelance możemy odwiedzić uniwersum znane z seriali telewizyjnych i zobaczyć w akcji technologię Unity, która pozwala stworzyć niezłą grafikę 3D w przeglądarce.

Gracze walczą o przyspieszenie premiery Portala 2

Hed, 16 kwietnia 2011, 11:47

Po kilku godzinach wlepiania wzroku w licznik odmierzający czas do startu niespodzianki Valve, wiemy, jakie atrakcje producent przygotował z okazji premiery Portala 2. Okazuje się, że jest szansa na przyspieszenie premiery gry. Wszystko jest w rękach graczy, którzy mogą odblokować wcześniejszy dostęp do produkcji, grając w niezależne tytuły z pakietu The Potato Sack.

Grand Theft Auto V w styczniu przyszłego roku?

Hed, 16 kwietnia 2011, 10:58

Nie ma wątpliwości, że każda kolejna gra studia Rockstar wzbudza ogromne emocje. Podobnie jest w przypadku kontynuacji serii Grand Theft Auto, która nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, chociaż plotki o niej krążą od dłuższego czasu. Tym razem informacja o grze pojawiła się na kilka godzin w jednym ze sklepów internetowych.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 16-17 kwietnia (Assassin’s Creed, Magicka)

Hed, 16 kwietnia 2011, 09:57

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive i GamersGate. W ten weekend można kupić taniej takie tytuły jak Assassin’s Creed, Bully: Scholarship Edition, czy Magicka.

Zapraszamy na drugi rajdowy turniej DIRT 2

Adrian Werner, 16 kwietnia 2011, 08:52

Rajdowe turnieje DiRT 2 dojechały właśnie do półmetka. W tym tygodniu Gry-OnLine wraz z firmami Intel, Media Markt oraz PC Factory zapraszają do Wrocławia.

Zapowiedziano dodatek do Two Worlds II

Adrian Werner, 16 kwietnia 2011, 07:56

Zeszłoroczna polska gra roleplaying Two Worlds II okazała się wielkim sukcesem i do dnia dzisiejszego sprzedała się w ponad 2,5 milionach egzemplarzy. Wszystkich jej fanów powinna ucieszyć nowina, że studio Reality Pump pracuje już nad pierwszym dodatkiem.

Figurkowy bitewniak Konfrontacja doczeka się komputerowej adaptacji

Adrian Werner, 16 kwietnia 2011, 07:30

Francuskie studio Cyanide rozwija się w imponującym tempie. Okazuje się, że prócz znajdujących się w produkcji dwóch tytułów opartych na Pieśni Lodu i Ognia George’a R. R. Martina zespół ten pracuje również nad jeszcze jednym projektem. Jest nim adaptacja figurowego bitewniaka znanego w naszym kraju jako Konfrontacja.