Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 kwietnia 2011

Generations - kolejny dodatek do The Sims 3

Kono, 5 kwietnia 2011, 18:35

Firma Electronic Arts zapowiedziała dzisiaj ósmy już z kolei dodatek do gry The Sims 3. Rozszerzenie z podtytułem Generations pojawi się w dystrybucji jeszcze wiosną bieżącego roku.

Mortal Kombat ozłocony

What3ver, 5 kwietnia 2011, 18:30

Mortal Kombat, długo oczekiwana bijatyka produkowana przez NetherRealm Studios, została oficjalnie ukończona uzyskując status gold i wędrując do tłoczni. Oznacza to, że ta krwawa jatka oczekiwana przez rzesze fanów zagości na PlayStation 3 oraz Xbox 360 zgodnie z planem, 21 kwietnia bieżącego roku.

Gears of War 3 zakończy historię, ale uniwersum będzie żyć dalej

Kono, 5 kwietnia 2011, 17:41

Rod Fergusson – producent wykonawczy pracujący obecnie nad grą Gears of War 3 – wyjawił dzisiaj w rozmowie z serwisem ComputerAndVideoGames.com, że trzecia część przygód Marcusa Fenixa zamknie historię opowiedzianą w tej trylogii. Nie oznacza to jednak, że uniwersum Gears of War przestanie istnieć.

Poradnik: Crysis 2

Redakcja GRYOnline.pl, 5 kwietnia 2011, 15:35

„Niniejszy oficjalny poradnik, który oddajemy w Wasze ręce, zawiera bardzo dokładną i bogato ilustrowaną solucję do gry Crysis 2. Na końcu poradnika umieszczony został też rozdział poświęcony tzw. znajdźkom."

Klienci zwracają Nintendo 3DS z powodu nudności i bólu głowy?

Soviet, 5 kwietnia 2011, 14:10

The Sun umieścił na swojej stroni internetowej intrygujący artykuł dotyczący 3DS. Opisano w nim historię Sundeepa Tailora, który to wytrzymał jedynie trzy minuty gry na najnowszej konsoli Nintendo, zanim dopadły go mdłości.

Smartfony w natarciu - najciekawsze gry na Androida i iOS (05/04/2011)

fsm, 5 kwietnia 2011, 13:57

Witam w drugim odcinku cyklu poświęconego małym, średnim i rozbudowanym produkcjom przeznaczonym na systemy Android oraz iOS. Dobrze wiecie, że na coraz potężniejszych telefonach i smarftonach można pograć w całkiem niezłe gry – spieszymy z pomocą w tej trudnej sytuacji, kiedy nie wiadomo co wybrać spośród natłoku propozycji. Dzisiaj na tapecie 10 darmowych produkcji na system firmy Apple.

Polacy najlepsi na europejskich serwerach World of Tanks

Olek, 5 kwietnia 2011, 13:36

Polscy pancerniacy znakomicie spisali się w europejskich kwalifikacjach Mistrzostw Ural Steel w grze World of Tanks. Drużyny 1stPAD-Bravo Squad i 1SBP (Sarmacki Batalion Pancerny) triumfowały w dwóch z trzech kategorii „wagowych”. Na początku maja członkowie zwycięskich zespołów pojadą do Moskwy, gdzie w Wielkim Finale zmierzą się z najlepszymi tankistami z Ameryki Północnej i Rosji.

Wieści ze świata (Dead Island, Gears of War 3, Pokemon) 5/04/11

Jiker, 5 kwietnia 2011, 13:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o milionie uczestników bety Gears of War 3, sprzedaży Pokemon Black/White, aktualizacji Shattered Horizon, a także współpracy THQ z największym anglojęzycznym wydawnictwem literackim. Zapraszamy do lektury.

Crysis 2 trzyma się mocno. EMPiK - Top Lista - tydzień 14

Przemysław Zamęcki, 5 kwietnia 2011, 11:00

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą ze 166 salonów z okresu pomiędzy 28 marca a 3 kwietnia.

Wiedźmin 2 może przynieść prawie 200 milionów złotych przychodu

Sarge, 5 kwietnia 2011, 10:45

Majowa premiera gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń na pecetowym rynku w tym roku. Ogromne oczekiwania graczy powinny przełożyć się na spory zysk wydawcy – takiego zdania są analitycy Domu Inwestycyjnego BRE Banku S.A. (DI BRE).

Hakerzy wypowiadają wojnę Sony

Adrian Werner, 5 kwietnia 2011, 10:00

Gorącym tematem ostatnich kilku tygodni jest walka Sony z hakerem znanym jako GeoHot, odpowiedzialnym m.in. za złamanie zabezpieczeń konsoli PlayStation 3. Na razie pojedynek ten zdaje się wygrywać japońska korporacja i inni hakerzy postanowili wyrazić swoje niezadowolenie z takiego obrotu spraw.

Kupiłeś Dragon Age II? Pobierz za darmo Mass Effect 2 [news uaktualniony]

Olek, 5 kwietnia 2011, 10:00

W ramach „podziękowania za wsparcie” koncern Electronic Arts przygotował fantastyczną niespodziankę dla nabywców gry Dragon Age II. Niezależnie od tego, na jaką platformę sprzętową kupiliście dzieło studia BioWare, możecie za darmo pobrać ze sklepu EA Store pecetową wersję Mass Effect 2. Promocja kończy się 1 maja o godzinie 7:59.

Europejska premiera NGP dopiero w 2012 roku?

Sarge, 5 kwietnia 2011, 09:25

Firma Sony prezentując w styczniu nową konsolę przenośną Next Generation Portable (NGP) zdradziła, że premiera tego urządzenia przewidziana jest na koniec bieżącego roku. Najnowsze doniesienia wskazują jednak na to, że może być z tym spory problem.

Pecetowe demo Bulletstorm dostępne

Arakin, 5 kwietnia 2011, 09:12

Każdy fan pecetów, który nie grał jeszcze w Bulletstorm, ma w końcu okazję, by za darmo wypróbować dzieło rodzimego studia People Can Fly. Twórcy, wraz z Epic Games oraz Electronic Arts, udostępnili właśnie pecetową wersję demonstracyjną gry.

Darmowa sieciówka Spiral Knights już dostępna

Adrian Werner, 5 kwietnia 2011, 09:11

Kilka tygodni temu Sega zapowiedziała darmową sieciówkę zatytułowaną Spiral Knights. Czas oczekiwania na jej premierę był wyjątkowo krótki i pełna wersja dostępna jest już dla wszystkich zainteresowanych.