Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 kwietnia 2011

Pierwszy fragment rozgrywki z odświeżonego Resident Evil 4?

Sarge, 3 kwietnia 2011, 11:40

Firma Capcom w zeszłym tygodniu potwierdziła plany wydania odświeżonych wersji gier Resident Evil: Code Veronica oraz Resident Evil 4. Ujawnione wtedy screeny pozwoliły nam ocenić graficzne różnice w stosunku do oryginału, a teraz być może mamy szansę oglądać pierwszy fragment rozgrywki z tego drugiego tytułu.

Championship Manager zmierza na Facebooka

Adrian Werner, 3 kwietnia 2011, 11:15

Ostatnimi czasy coraz więcej firm próbuje swoich sił w tworzeniu gier przeglądarkowych. Jedną z nich jest Square Enix, które właśnie ujawniło, że trwają prace nad facebookowa odsłoną cyklu Championship Manager.

Bardzo dobra sprzedaż 3DS-a w Europie

Sarge, 3 kwietnia 2011, 11:05

Premierę konsoli Nintendo 3DS śmiało już teraz można nazwać ogólnoświatowym sukcesem. Bardzo dobre wyniki sprzedaży w Japonii i rekordowy popyt na nową platformę w Stanach Zjednoczonych pozwala gigantowi z Kyoto patrzeć optymistycznie w przyszłość. Jakby tego było mało, system cieszy się sporą popularnością także w Europie.

Ninja Gaiden 3 dostanie tryb wieloosobowy

Sarge, 3 kwietnia 2011, 10:35

Najnowszy numer PlayStation: The Official Magazine przyniósł ze sobą kilka detali na temat Ninja Gaiden 3. Część z nich pokrywa się z tym, co mogliśmy przeczytać w poprzednich wiadomościach, ale dowiedzieliśmy się też czegoś nowego.

PSP najchętniej kupowaną przez Japończyków konsolą w minionym roku

Adrian Werner, 3 kwietnia 2011, 09:54

Organizacja analityczna Enterbrain opublikowała zeszłoroczne wyniki sprzedaży gier i sprzętu w Japonii. Okazało się, że największą popularnością cieszyła się konsola przenośna PSP.

Wyciekł zwiastun Forza Motorsport 4

Adrian Werner, 3 kwietnia 2011, 09:08

Seria Forza Motorsport to jedna z najważniejszych marek Microsoftu. W tym roku na rynek wyjedzie część czwarta. Dzięki wyciekowi pierwszego zwiastuna możemy wreszcie zobaczyć jak gra prezentuje się w akcji.