Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 kwietnia 2011

Prima Aprilis 2011 - podsumowanie

Olek, 2 kwietnia 2011, 18:18

Na kalendarzu kartka z datą 2 kwietnia, a więc najwyższa pora sprostować wszystkie nieprawdziwe informacje i primaaprilisowe dowcipy, których w tym roku nie brakowało.

The Elder Scrolls V: Skyrim - nowe materiały graficzne i informacje

Adrian Werner, 2 kwietnia 2011, 16:19

The Elder Scrolls V: Skyrim to bez wątpienia jeden z najbardziej obiecujących nadchodzących RPG-ów. Wszystkich czekających na niego miłośników cyklu zainteresować powinny nowe materiały graficzne oraz zestaw świeżych informacji na temat tego produkcji.

Prey 2 bez portali i zmiennej grawitacji

Sarge, 2 kwietnia 2011, 10:40

Pierwsze informacje na temat niedawno zapowiedzianej strzelaniny Prey 2 wzbudziły sporo kontrowersji wśród fanów pierwowzoru. Ujawnione zmiany w obrębie rozgrywki nie wszystkim się spodobały, a na nich najprawdopodobniej się nie skończy.

Znamy datę premiery Battlefielda 3?

Sarge, 2 kwietnia 2011, 09:35

Battlefield 3 przez wielu graczy uważany jest za jedną z najlepiej zapowiadających się propozycji dla fanów pierwszoosobowych strzelanin. Do tej pory nie poznaliśmy dokładnego terminu premiery tej produkcji, co może się jednak zmienić w najbliższym czasie.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend 2-3 kwietnia (Super Meat Boy, Kane & Lynch)

Hed, 2 kwietnia 2011, 09:31

Jak co weekend przygotowaliśmy dla Was zestawienie promocji, które pojawiły się w systemach cyfrowej dystrybucji - na platformie Steam oraz w serwisach Good Old Games, Impulse, Direct2Drive. Tym razem dostajemy zarówno pokaźny pakiet gier niezależnych, jak i spore hity. Pięciolecie działalności obchodzi też sklep GamersGate.

Twórcy Muramasa: The Demon Blade ujawniają nowe jRPG na PSP

Adrian Werner, 2 kwietnia 2011, 08:56

Znane z takich gier jak w Muramasa, GRiMgRiMoiRe oraz Odin Sphere japońskie studio Vanillaware ujawniło swój kolejny projekt. Okazała się nim być przeznaczona na PSP produkcja jRPG zatytułowana Grand Knights History.

Pierwszy epizod Powrotu do przyszłości za darmo

Adrian Werner, 2 kwietnia 2011, 07:36

Pierwszy sezon epizodycznej przygodówki Back the the Future przekroczył już półmetek. Twórcy gry uznali, że jest to doskonała okazja, by udostępnić odcinek premierowy za darmo.