Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2011, 07:36

Pierwszy epizod Powrotu do przyszłości za darmo

Pierwszy sezon epizodycznej przygodówki Back the the Future przekroczył już półmetek. Twórcy gry uznali, że jest to doskonała okazja, by udostępnić odcinek premierowy za darmo.

Pierwszy sezon epizodycznej przygodówki Back the the Future przekroczył już półmetek. Twórcy gry uznali, że jest to doskonała okazja, by udostępnić odcinek premierowy za darmo.

Pierwszy epizod Powrotu do przyszłości za darmo - ilustracja #1

Wcześniej organizowane już były podobne promocje, w których trzeba było wykorzystać kody dołączone do najnowszego wydania filmowej trylogii, ale teraz pełna darmowa wersja pierwszego epizodu dostępna jest wreszcie dla wszystkich i to bez żadnych utrudnień. Wystarczy udać się na oficjalną stronę gry i pobrać plik instalacyjny. Warto dodać, że wymagane jest posiadanie konta w serwisie Telltale Games. Jeśli jeszcze go nie posiadacie, to założycie je w tym miejscu.

Jeśli pierwszy epizod przypadnie wam do gustu, to warto rozważyć zakup całego sezonu. W jego skład wchodzi łącznie pięć epizodów, wliczając w to dwa, które ukażą się w przyszłości. Cena za cały zestaw to 24,99 dolarów, czyli około 71 złotych.

Pierwszy epizod Powrotu do przyszłości za darmo - ilustracja #2

Back the the Future stanowi bezpośrednią kontynuację fabuły filmowej trylogii, znanej w naszym kraju jaki Powrót do przyszłości. Fabuła koncentruje się na perypetiach dwójki bohaterów- amerykańskiego nastolatka Marty’ego McFly oraz szalonego naukowca Emmetta Lathropa. Największym wynalazkiem tego drugiego jest wehikuł czasu wmontowany w samochód sportowy DeLorean DMC-12. Warto dodać, że głosu Emmettowi użycza sam Christopher Lloyd, czyli aktor, który odgrywał tę postać w wersji filmowej. Jak dotąd ukazały się już trzy epizody z zaplanowanych pięciu.